Geen probleemquote:Op zondag 24 januari 2010 11:18 schreef ennuikhier het volgende:
Ah, fijn om de reacties te zien!
mgerben: Ja, LOI is lastig maar ik ben wel gemotiveerd (is met een D, toch?). Ik ben het zo zat om zo onzeker te zijn en om het meer of minder geheim te houden voor collega's. Dit is mijn goede voornemen voor 2010!
PierreTT: Wat een lieve site! Ik ga hier zeker mee aan de slag!
dat dus!quote:Op zondag 24 januari 2010 11:21 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Geen probleemIk oefen met deze site vaak met mensen hier in de buurt
![]()
Overigens respect dat je er zo voor uitkomt, en er ook wat aan wil doen
Zie mijn post hierboven. Dan had je geweten dat het 'vindt' isquote:Op zondag 24 januari 2010 13:04 schreef ennuikhier het volgende:
Bedankt voor de lieve reacties!
En ja, ik schaam me er best wel voor. Natuurlijk had ik veel eerder aan de bel moeten trekken maar het is zo'n geval van "Ja, toen ik 10 was had ik het moeten zeggen maar nu ik 16 ben, is het superstom", "Ja, toen ik 16 was had ik het moeten zeggen maar nu ik 20 ben, is het een belachelijk probleem", enzovoorts. Maar goed, inmiddels ben ik bijna 27 lentes jong, ik moet nog minimaal 50 jaar mee en ik ben het zat om hier hoofdpijn van te krijgen!
Ik kan zo 1-2-3 geen voorbeeldobstakels bedenken maar misschien vind (vindt? Wat is het nou!) iemand het "leuk" om mij te corrigeren?
Je schrijft beter Nederlands dan 90% van de Fok!kers, dus veel om je zorgen over te maken heb je niet.quote:Op zondag 24 januari 2010 10:55 schreef ennuikhier het volgende:
Ja, ik kom uit de kast: ik ken de Nederlandse grammaticaregels niet en ik heb een cursus nodig!
Als kind ben ik veel ziek geweest en ben daardoor veel basiskennis misgelopen. Ik heb wel een diploma en inmiddels ook een leuke baan maar ik ben het zat om steeds zenuwachtig te worden als ik iets schrijf. Ik ben wat dat betreft net een stotteraar - ik ontwijk alle "moeilijkheden" en kan dus nooit een tekst schrijven zoals ik wil, ik moet altijd omwegen verzinnen.
Nu ben ik dus op zoek naar een website / thuisstudie / boek waarop/waarin staat hoe het nou precies werkt met de Dtjes en Ttjes. Heb zonet op LOI.nl een cursus gevonden maar voor ik 6 x ¤42 uitgeef, wil ik eerst weten of er betere / goedkopere alternatieven zijn.
Heeft iemand een idee?
Dat dusquote:Op zondag 24 januari 2010 13:50 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Je schrijft beter Nederlands dan 90% van de Fok!kers, dus veel om je zorgen over te maken heb je niet.
Nog zo'n held van een leraar.quote:Op zondag 24 januari 2010 13:57 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dat dus
Maar wel tof dat je er actief mee bezig gaat. Bij mij is het er in geramd op school. Heb toen 2 jaar lang een leraar Nederlands gehad die iedere 2 weken een schriftelijke overhoring gaf met 30 woorden d's en t's. Als je het niet haalde moest je net zolang blijven tot je een voldoende had
Gelukkig nooit een onvoldoende gehaald
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |