Nu namen ze wel op met de automatische medeling dat ze dicht zijn na 5 uur.quote:Op woensdag 27 januari 2010 16:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Dat nummer is de hele tijd in gesprek. Zeker gesloten na 4 uur.
Dan heb je dus een studenten week kaart. En krijg je korting in het weekend.quote:Op woensdag 27 januari 2010 16:24 schreef Viking84 het volgende:
Volgens mij stond op mijn kaart:
OV kaart week
OV kaart korting week
Zijn er eigs ook mensen bij wie het wél goed gaat? Ik denk dat ik tijdens m'n kortingsuren maar gewoon m'n voordeelurenpas gebruik dan.
Ik hoop het maarquote:Op woensdag 27 januari 2010 17:17 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Dan heb je dus een studenten week kaart. En krijg je korting in het weekend.
Heb ik me net een paar pagina's geleden laten vertellen. Dus tenzij je eigenlijk een weekendkaart wou, is het goed zo....
Oeh, dat is engquote:Op woensdag 27 januari 2010 17:56 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Niet te geloven hij zat bij de post vandaag!
mocht tijd worden.quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:56 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Niet te geloven hij zat bij de post vandaag!
Weet je misschien ook iets voor mijn probleem in de post hierboven?quote:Op woensdag 27 januari 2010 19:09 schreef Nick_Taken het volgende:
Morgen en overmorgen staan we in Eindhoven/Rotterdam/Nijmegen/Den Haag en Groningen ter voorlichting bij de ov-ophaalpunten. Ikzelf morgen en overmorgen in Nijmegen, vandaag in Den Haag.
Wij kunnen de meeste klachten noteren zodat ze opgelost worden zodner dat je het dure nummer hoeft te bellen.
Vandaag was de meest gehoorde klacht in Den haag dat er geen reisproduct klaarstond en in Utrecht was het niet hebben ontvangen van een ov kaart een goede 2e.
Lijkt erop alsof er landelijk per regio grote verschillen zijn zover ik heb gezien, duidt erop dat grote groepen kaarten tegelijk per regio zijn verstuurd.
Anyways vandaag was de landelijke storing verholpen voor het activeren van de kaart, dus zou zeggen moet je nog activeren doe het dan morgen, staat er en product klaar dan kun je hem 100% zeker activeren.
Ik heb er vandaag een stuk of 500 helpen activeren en had "maar" +/- 50 klachten. Dat valt in het niet met wat het was afgelopen maand bij mijn andere campagnes. Het lijkt erop alsof de grootste problemen nu toch echt opgelost zijn.
quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:44 schreef Jivis het volgende:
Okee, heb dat onding voor activatie al gebruikt in de bus en dat werkte gewoon, telkens een groen lampje. Toen probeerde ik hem een keer te activeren bij zo'n automaat (te vroeg overigens, ik mocht pas eind januari) en kreeg ik de melding dat het mislukt was. Dus ik heb hem er uitgehaald en de eerstvolgende keer dat ik hem in de bus probeerde werkte die niet meer, terwijl die het daarvoor wel deed.
Vast een foutje in het systeem door het te vroeg activeren, zo redeneerde ik, dus heb ik hem vanmiddag opnieuw geprobeerd te activeren. Toen lukte het wel en ik kreeg ook de melding dat de bestellingen opgehaald waren.
Probeer ik hem vandaag in de bus, werkt die nog steeds niet. Kaart vol of iets dergelijks, de chagrijnige buschauffeur zei dat "ik dan waarschijnlijk te vaak niet had uitgecheckt", maar ik heb hem steeds gewoon keurig voor dat apparaat gehouden.
.
Stond op dat apparaat trouwens dat ik hem moet herstellen...maar waar doe ik dat in godsnaam? Volgensmij zit die optie niet op het oplaadding
mocht ook wel tijd worden.quote:Op woensdag 27 januari 2010 19:09 schreef Nick_Taken het volgende:
Morgen en overmorgen staan we in Eindhoven/Rotterdam/Nijmegen/Den Haag en Groningen ter voorlichting bij de ov-ophaalpunten. Ikzelf morgen en overmorgen in Nijmegen, vandaag in Den Haag.
Wij kunnen de meeste klachten noteren zodat ze opgelost worden zodner dat je het dure nummer hoeft te bellen.
Vandaag was de meest gehoorde klacht in Den haag dat er geen reisproduct klaarstond en in Utrecht was het niet hebben ontvangen van een ov kaart een goede 2e.
Lijkt erop alsof er landelijk per regio grote verschillen zijn zover ik heb gezien, duidt erop dat grote groepen kaarten tegelijk per regio zijn verstuurd.
Anyways vandaag was de landelijke storing verholpen voor het activeren van de kaart, dus zou zeggen moet je nog activeren doe het dan morgen, staat er en product klaar dan kun je hem 100% zeker activeren.
Ik heb er vandaag een stuk of 500 helpen activeren en had "maar" +/- 50 klachten. Dat valt in het niet met wat het was afgelopen maand bij mijn andere campagnes. Het lijkt erop alsof de grootste problemen nu toch echt opgelost zijn.
Ja, dat is uitgesteld.quote:Op woensdag 27 januari 2010 20:45 schreef Exterminator het volgende:
Ik heb vermoedelijk voor 31januari mijn OV-Chipkaart niet binnen (vorige week vrijdag per e-mail bevestiging dat hij is goed gekeurd). Hoe zit dat dan met activeren van de kaart, kan dit toch nog gewoon na 31januari?
Waarom jij wel!?quote:Op woensdag 27 januari 2010 17:56 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Niet te geloven hij zat bij de post vandaag!
o dat is nice, dan ga ik in EHV ff naar het station...quote:Op woensdag 27 januari 2010 19:09 schreef Nick_Taken het volgende:
Morgen en overmorgen staan we in Eindhoven/Rotterdam/Nijmegen/Den Haag en Groningen ter voorlichting bij de ov-ophaalpunten.
Het grootste probleem is dat er nog steeds mensen zonder kaart zijn...quote:Op woensdag 27 januari 2010 19:09 schreef Nick_Taken het volgende:
Het lijkt erop alsof de grootste problemen nu toch echt opgelost zijn.
quote:Op woensdag 27 januari 2010 20:49 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Waarom jij wel!?![]()
Ik vind t leuk voor je hoor maar ik vind dit ook allemaal heel kut gewoonGeef mij verdomme IETS.
Trouwens, heb jij wel eens gebeld? En wat zeiden ze dan? Tegen mij zeiden ze vandaag dat ie niet in de productie is.
Volgens mij zei ik in je andere topic ook al dat dit gewoon klopt en je voorlopig zowel een weekend als een week abonnement hebt.quote:
Ja en er wordt niet meer op gereageerd.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:14 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Volgens mij zei ik in je andere topic ook al dat dit gewoon klopt en je voorlopig zowel een weekend als een week abonnement hebt.
Ja omdat ik verder niet zou weten wat ik aan mijn commentaar moet toevoegen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:15 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Ja en er wordt niet meer op gereageerd.
Daarom zet ik het hier neer
Jij misschien niet..quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:16 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ja omdat ik verder niet zou weten wat ik aan mijn commentaar moet toevoegen.
Ik heb toch al je vragen beantwoord? Ik zie het probleem dan ook niet meer? Ik zou zeggen neem wat te drinken en relax, die kaart is geen probleem.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:17 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Jij misschien niet..
Maar er zijn nog 123312483948 andere mensen hier
En jij denkt dat die iets anders gaan zeggen terwijl Dennis101 gelijk heeft?!quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:17 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Jij misschien niet..
Maar er zijn nog 123312483948 andere mensen hier
Dit klopt. Er zijn meer mensen die daar last van hebben (lees: overal staat dat het er op staat, zowel bij de IBG/oplaadpunt/NS automaat, behalve de conducteur want die zegt dat je moet activeren), maar ik heb geen idee hoe dat komtquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:18 schreef OurLadyPeace het volgende:
Ik heb mijn ov-chipkaart op 4 januari geactiveerd. Aangezien mijn tijdelijke ov was verlopen, kon ik meteen zien dat het werkte omdat ik daarvoor ineens moest betalen voor mijn reis en na activatie weer gratis kon reizen.
Toen ook meerdere malen gecontroleerd in de trein, niks aan de hand. Geen enkele keer ingecheckt trouwens, want ja dat hoeft nog niet.
Maar nu heb ik deze week al 2 keer van de conducteur te horen gekregen dat ik hem niet geactiveerd heb en dat ik dat nog moet gaan doen. Gezegd dat ik het al gedaan had, maar dan krijg je te horen dat je het maar nog een keer moet proberen.
Voor de gein vandaag weer even naar ophaalpunt gegaan, op bestelling ophalen gedrukt, maar na enige tijd kwam er te staan dat er geen bestellingen voor me klaarstonden.
Als ik op de ov-chipkaart site kijkt staan er 4 producten. Ik ben vandaag ook even langs een NS automaat en deze geeft aan dat er 2 producten (overig ov-product) op staan.
Iemand enig idee hoe dit nu kan en wat er is?
de vrouw des huizes heeft gesproken.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:19 schreef automatic_ het volgende:
[..]
En jij denkt dat die iets anders gaan zeggen terwijl Dennis101 gelijk heeft?!
Speciaal voor jou:
Is het nu wel goed? Ja
En heb ik gewoon vrij reizen week en korting weekend? Ja
Jawel hoor, want blijkbaar is mn week abonnement er niet opgekomen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:18 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ik heb toch al je vragen beantwoord? Ik zie het probleem dan ook niet meer? Ik zou zeggen neem wat te drinken en relax, die kaart is geen probleem.
Dat staat niet in jouw verhaaltje.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:23 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Jawel hoor, want blijkbaar is mn week abonnement er niet opgekomen.
Dat verhaaltje kent Dennis wel.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:24 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Dat staat niet in jouw verhaaltje.
Los jij dit even op?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:24 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Dat staat niet in jouw verhaaltje.
Als je ons toch niet gaat geloven, dan moet je even een mail sturen naar studentenOVquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:24 schreef Debjeee het volgende:
Verklaar dit maar even dan:
Studenten OV-chipkaart weekend -
Studentenkaart korting weekend ¤ 0,00
Vraag uw OV-bedrijf -
Vraag uw OV-bedrijf -
Vraag uw OV-bedrijf ¤ 0,00
Vraag uw OV-bedrijf ¤ 0,00
Nee inderdaad, er staat een weekend op mijn kaart.
Daarom mijn vraag!
Sorry, maar net zei je tegen Dennis "er zijn hier wel meer mensen allen jij", dan moet je ook et hele verhaal vertellen, want anders schiet het nog niet op. Neem aan dat je dat wel met mij eens bentquote:
Nee, kost te veel energie denk ikquote:
nee daar had ik zelf nog niet aan gedacht zeker?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:24 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Als je ons toch niet gaat geloven, dan moet je even een mail sturen naar studentenOV
Gewoon tegen die conducteur zeggen dat zijn apperaat dan wel kapot zal zijn.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:18 schreef OurLadyPeace het volgende:
Ik heb mijn ov-chipkaart op 4 januari geactiveerd. Aangezien mijn tijdelijke ov was verlopen, kon ik meteen zien dat het werkte omdat ik daarvoor ineens moest betalen voor mijn reis en na activatie weer gratis kon reizen.
Toen ook meerdere malen gecontroleerd in de trein, niks aan de hand. Geen enkele keer ingecheckt trouwens, want ja dat hoeft nog niet.
Maar nu heb ik deze week al 2 keer van de conducteur te horen gekregen dat ik hem niet geactiveerd heb en dat ik dat nog moet gaan doen. Gezegd dat ik het al gedaan had, maar dan krijg je te horen dat je het maar nog een keer moet proberen.
Voor de gein vandaag weer even naar ophaalpunt gegaan, op bestelling ophalen gedrukt, maar na enige tijd kwam er te staan dat er geen bestellingen voor me klaarstonden.
Als ik op de ov-chipkaart site kijkt staan er 4 producten. Ik ben vandaag ook even langs een NS automaat en deze geeft aan dat er 2 producten (overig ov-product) op staan.
Iemand enig idee hoe dit nu kan en wat er is?
Waarschinlijk:quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:24 schreef Debjeee het volgende:
Verklaar dit maar even dan:
Studenten OV-chipkaart weekend -
Studentenkaart korting weekend ¤ 0,00
Vraag uw OV-bedrijf -
Vraag uw OV-bedrijf -
Vraag uw OV-bedrijf ¤ 0,00
Vraag uw OV-bedrijf ¤ 0,00
Nee inderdaad, er staat een weekend op mijn kaart.
Daarom mijn vraag!
Doe niet zo onverschillig.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:26 schreef Debjeee het volgende:
[..]
nee daar had ik zelf nog niet aan gedacht zeker?
Na 12 mails verder met: Mevrouw wij kunnen u niet verder helpen.
EN een telefoonrekening met overige kosten van 74 door het 0900 nummer
Ik heb 2x een week geactiveerd.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:27 schreef Meddo het volgende:
[..]
Waarschinlijk:
Nieuwe weekend abo;
Nieuwe weekend korting abo;
Tijdelijk weekend abo;
Tijdelijk weekend abo korting;
Tijdelijk week abo;
Tijdelijk week abo korting
Ohquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:28 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Ik heb 2x een week geactiveerd.
Dan zou ik zeker een: Nieuw weekend abo hebben?
Echt, wat de neuk, ik heb je nou zoveel keer gezegd dat het gewoon klopt. Dat je dat niet van me wil aannemen maakt mij niet uit, maar kom dan niet klagen dat we je niet willen helpenquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:30 schreef Debjeee het volgende:
Waarom zitten jullie eigenlijk op een forum?
Als jullie mensen niet kunnen/willen 'helpen' ?
Totaal dus 3,5 week.. dat wordt betalenquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:14 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Ik belde en het bleek dat er in het systeem stond dat ik begin 2009 al een kaart toegestuurd had gekregen. Wat niet het geval was. Dus die gast heeft die "kaart" uit het systeem verwijderd en toen moest ik een nieuw aanvraagformulier aanvragen voor de kaart aan te vragen.(!!)
Aanvraag formulier kreeg ik binnen drie dagen.
De mail van goedkeuring kreeg ik na ongeveer twee weken.
De kaart is nu na anderhalf week ogestuurd.
Werk je bij de klantenservice ov chipkaart?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:31 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Echt, wat de neuk, ik heb je nou zoveel keer gezegd dat het gewoon klopt. Dat je dat niet van me wil aannemen maakt mij niet uit, maar kom dan niet klagen dat we je niet willen helpen
Daarnaast hebben Meddo en Automatic ook al bevestigend antwoord gegeven.
Wat denk je wat die 2 voor je deden? Naar het beeldscherm staren?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:30 schreef Debjeee het volgende:
Waarom zitten jullie eigenlijk op een forum?
Als jullie mensen niet kunnen/willen 'helpen' ?
Je kunt ook nog een keer 70 euro verbellen of je kan je me ook gewoon even bedanken voor mijn hulp in plaats van mij aan te gaan vallen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:31 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Werk je bij de klantenservice ov chipkaart?
Die snauwen ook al zo als ze het te warm wordt..
Vast wel, maar als jij ons ook niet gaat geloven, dan denk ik:quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:26 schreef Debjeee het volgende:
[..]
nee daar had ik zelf nog niet aan gedacht zeker?
Na 12 mails verder met: Mevrouw wij kunnen u niet verder helpen.
EN een telefoonrekening met overige kosten van 74 door het 0900 nummer
Ik heb al 2 keer precies hetzelfde gehad op een zondag. In het begin ziet dat apparaat van de conducteur je tijdelijke (Week) abonnement. Vanaf dat moment krijg je dus die spanking, maar die kun je counteren.quote:Op woensdag 27 januari 2010 16:07 schreef iosubSyS het volgende:
[..]
Ik zit in exact dezelfde situatie alleen dan omgedraaid en ben er achter gekomen dat de twee "vraag uw ov-bedrijf" mijn weekend-ov is. Dit betekend dat ik zowel door de week als in het weekend met de metro gratis kan, getest!.. Maar in de trein kreeg ik keiharde spanking van een Conducteur zonder flauw benul te hebben, want daar herkend hij alleen mijn week-ov die ik dus NIET wil hebben..
Jou bedanken?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:33 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Je kunt ook nog een keer 70 euro verbellen of je kan je me ook gewoon even bedanken voor mijn hulp in plaats van mij aan te gaan vallen.
Oké, ik zal het eerlijk toegeven, ik zat je te fucken. Het ophalen is verkeerd gegaan, vanaf 1 februari verdwijnen de producten van je kaart. Wil je vanaf dan toch kunnen reizen moet je even contact opnemen met de IB-groep voor een nieuw reisproduct. Sorry, ik zal het nooit meer doen.quote:
Omg wat sneu ben je tochquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:39 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Oké, ik zal het eerlijk toegeven, ik zat je te fucken. Het ophalen is verkeerd gegaan, vanaf 1 februari verdwijnen de producten van je kaart. Wil je vanaf dan toch kunnen reizen moet je even contact opnemen met de IB-groep voor een nieuw reisproduct. Sorry, ik zal het nooit meer doen.
Van jou helemaal niksquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:40 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Even serieus, wat wil je nu nog weten?
Het duurde even voor ik je verhaal kon ontcijferen maar goed:quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:38 schreef nicolesoufi het volgende:
vandaag geprobeerd op te halen van dat ROT REISPRODUCT gewoon in een primera boekhandel.
tja ik zo met dat boekje naar die automaat volgde de instructies alles gewoon juist er stond een studenten week klaar alleen toen kwam het moment van bevestiging! Shit hoe moet ik dat nou doen dus ik gewoon rustig kijken niets aanraken en ineens bericht verwijder u kaart BYE BYE...dus ik even hulp vragen aan die aardige man achter de kassa dus hij het voor mij proberen ER STAAT GEEN BESTELLING VOOR U KLAAR neeee wat moet ik nu? De aardige winkelmedewerker: IB bellen dus ik zo van maar nee net stond er wel wat en ik heb geen knoppen ofzo aangeraakt dus hij probeert het weer...YESS studenten week staat er weer en BESTELLING OPGEHAALD als bevestiging, maar geen bon en ik kon daarna ook niet zien dat die studenten week product er wel op stond....en net ingelogd op ib ook daar staat er niets bij activeer datum.....ik heb hem vandaag na 16:00 geactiveerd....hoe kan ik nou zeker weten dat het goed is?
Ik denk dat dat komt omdat het bij de NS nog niet officieel is ingevoerd. Ja, wel dat ze het kunnen scannen, maar niet met inchecken etc.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:38 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Gelukkig is het NS personeel ook goed voorgelicht over de OV-chipkaart!
Zucht, zeg niet ik het niet geprobeerd heb...quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:42 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Van jou helemaal niks
Wacht wel even op reacties van NORMALE SERIEUZE mensen
Weet je. Ga gewoon even naar een andere websitequote:Op woensdag 27 januari 2010 21:42 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Van jou helemaal niks
Wacht wel even op reacties van NORMALE SERIEUZE mensen
Ook daarmee lopen ze weleens achterquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:40 schreef nicolesoufi het volgende:
update net geregistreerd op ov-rotkaart.nl maarrre bij kaartinformatie staat er alleen dit:
Kaartgegevens
Kaartnaam nvt
Kaartnummer 3528678400399064
Hoe kan jij het zo zeker weten?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:42 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Weet je. Ga gewoon even naar een andere website
We willen je allemaal helpen (en in totaal hebben dat nu al 3 mensen gedaan), maar als jij niets van ons aan wil nemen, dan is er ook ergens een grens.
Welke tijd van de maand?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:48 schreef sjaak_trekbek het volgende:
Haha! Debbie, is het weer die tijd van de maand?!
sorry ik ben gestresst door dit ov gedoe....quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:42 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Het duurde even voor ik je verhaal kon ontcijferen maar goed:
1) Bij mij staat er ook niets op de site van de IBG
2) ls je tijd hebt, loop dan even naar een NS kaartjesautomaat en kijk of daar je product er op staat. Staat hij hierop, dan kan je er van uit gaan dat het goed is.
3) Bij het ophaalpunt kan je niet zien of het er op staat, dus wat dat betreft is er niets fout gegaan & misschien was het bonnetje wel op
[..]
Ik denk dat dat komt omdat het bij de NS nog niet officieel is ingevoerd. Ja, wel dat ze het kunnen scannen, maar niet met inchecken etc.
Ik kopieer niets. Maar zoals je al ziet is dit deel 9 en zijn er ook mensen die wél een reacite hebben gehad van de IBG qua mail / telefoon. Ik kan je ook als advies geven "lees alle topic's door", maar daar ga je ook niet blij van worden.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:43 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Hoe kan jij het zo zeker weten?
Jij kopieert het ook maar letterlijk van Dennis over.
Of werk je soms ook bij de ov klantenservice?
En nee. Ik negeer het gewoonquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:44 schreef Debjeee het volgende:
![]()
Andere website?
Als je er last van hebt ga je toch zelf weg?
Nee, maakt niet uit. Bij sommige automaten was de bon op, dus kon je er sowieso geen krijgen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:51 schreef nicolesoufi het volgende:
Weet iemand trouwens of het problemen kan opleveren als je geen bon hebt (in de toekomst)? In principe staat er in het instructieboekje niets over een bon....
Jij hebt ze dus wel alle 9 doorgelezen om je zo zeker het antwoord weet?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:51 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik kopieer niets. Maar zoals je al ziet is dit deel 9 en zijn er ook mensen die wél een reacite hebben gehad van de IBG qua mail / telefoon. Ik kan je ook als advies geven "lees alle topic's door", maar daar ga je ook niet blij van worden.
[..]
De NS kaarten automaat is heel handigquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:50 schreef nicolesoufi het volgende:
Ik heb het trouwens wel laten nachecken in de tram...de eerste conducteur was een dombo die niet wist hoe het apparaat werkte, de tweede bevestigde dat er een studentenabonnement opstaat maar of dat nou die tijdelijke of de officiële vanaf 1 februari is??? nog maar eens navragen aan een andere conducteur, helaas dat controle apparaat was stuk....nou ja morgen verder uitzoeken.
Ik zit er vanaf topic 2 en nu kap ik er écht mee. Nogmaals; succes ermee.quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Jij hebt ze dus wel alle 9 doorgelezen om je zo zeker het antwoord weet?
![]()
![]()
Er zijn hier mensen die hier zitten om anderen te helpen en daardoor al 9 topics aan posten zijn, wil je nog even raden wie dat zijn?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Jij hebt ze dus wel alle 9 doorgelezen om je zo zeker het antwoord weet?
![]()
![]()
Dat klopt ook niet altijdquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
De NS kaarten automaat is heel handig
Je houdt je kaart voor de OV chipkaart lezer --> ga naar kaartinformatie --> daar staat wat er op je kaart staat
Blijkbaar heb jij een nogal slecht sociaal leven als je de hele godganze dag op fok.nl forum doorbrengt..quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:54 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Er zijn hier mensen die hier zitten om anderen te helpen en daardoor al 9 topics aan posten zijn, wil je nog even raden wie dat zijn?
quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik zit er vanaf topic 2 en nu kap ik er écht mee. Nogmaals; succes ermee.
Geen sociaal leven?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik zit er vanaf topic 2 en nu kap ik er écht mee. Nogmaals; succes ermee.
#1 hierquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik zit er vanaf topic 2 en nu kap ik er écht mee. Nogmaals; succes ermee.
Ze zullen wel een hele berg met die formulieren hebbenquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:55 schreef Meddo het volgende:
Na 6 dagen kan ik op de ov chipkaart site zien dat ik er 5 euro opgezet hebde vier euro die er door syntus afgehaald is geeft ie niet weer
(staat ook wel bij de uitleg)
Saldo is wel weer +1 euro![]()
Hopen dat mijn restitutieformulier snel in behandeling wordt genomen
Als je de antwoorden niet kunt waarderen ga dan alsjeblieft weg uit dit topic. Je wilt immers niet geholpen worden, dat blijkt. Het enigste wat nu er nog door heen komt is je spam.quote:
Nou, dan heb jij helemaal geen levenquote:
ja gezellig he!quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:57 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Als je de antwoorden niet kunt waarderen ga dan alsjeblieft weg uit dit topic. Je wilt immers niet geholpen worden, dat blijkt. Het enigste wat nu er nog door heen komt is je spam.
Dan kan ik nog wel meer users opnoemen..quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:54 schreef Debjeee het volgende:
[..]
Blijkbaar heb jij een nogal slecht sociaal leven als je de hele godganze dag op fok.nl forum doorbrengt..
aangezien je ze allemaal gelezen hebt
Nah, hier gaat ie 1 februari pas volledig in gebruik bij de bussen, treinen nog later. Dus hoop dat dat wel mee valt. De miep van de klantenservice had zo te horen ook nog niet echt veel ervaring met de chipkaartquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:56 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ze zullen wel een hele berg met die formulieren hebben
Oké dan, apart dat het dan afgeschreven is! Maar hey! Alles is apart met dat dingquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:58 schreef Meddo het volgende:
[..]
Nah, hier gaat ie 1 februari pas volledig in gebruik bij de bussen, treinen nog later. Dus hoop dat dat wel mee valt. De miep van de klantenservice had zo te horen ook nog niet echt veel ervaring met de chipkaart
misschien werken ze achter een pc en kijken ze af en toe op het forum om even ergens anders mee bezig te zijn?quote:
quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Oké dan, apart dat het dan afgeschreven is! Maar hey! Alles is apart met dat ding
Nee nee, dat deden zij niet.. dat was TLSquote:Op woensdag 27 januari 2010 21:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Oké dan, apart dat het dan afgeschreven is! Maar hey! Alles is apart met dat ding
AFGEZEKEN?quote:Op woensdag 27 januari 2010 21:59 schreef sjaak_trekbek het volgende:
[..]
misschien werken ze achter een pc en kijken ze af en toe op het forum om even ergens anders mee bezig te zijn?
misschien lezen ze 's avonds in hun vrije uurtje even een paar posts en proberen ze mensen zoals jou te helpen?
misschien hebben ze geen sociaal leven en genieten ze ervan om door mensen die ze proberen te helpen afgezeken te worden?
x
gelukkig maar dat er zulke mensen zijn...want door die ov-chipkaart vergeet sociaal leven ik studeer gewoon niet meer....vandaag de hele dag bezig geweest met uit te zoeken hoe dat ding geladen moet worden en in december moest ik letterlijk elke dag aan de telefoon zitten om zo'n rotkaart te krijgen......dus harstikke bedankt automatic_! Zal je zelfs prive een bericht sturen als alles goed is. Helaas begin ik nu wel bang te worden, want als het ophalen al zo'n gedoe is wie weet hoe dat dan zometeen gaat met dat product eraf halen als we klaar zijn met onze studie...quote:
Nou ga deze ook maar afzeiken dan..quote:Op woensdag 27 januari 2010 22:00 schreef Tha_Bartman het volgende:
maar wat kan ik nu doen..?
volgens de NSautomaat staat er een weekendabonnement op (dit is dus fout), maar volgens de IB site heb ik een geactiveerd weekOV..
er staan geen bestellingen meer klaar..
bij wie moet ik aankloppen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |