Hey jongens, het is je boi r3gi3
boy. De meeste mensen kennen mij als...
nee, wacht...met dit populisme wil ik deze topic niet direct vervuilen, laten we proberen er iets van te maken!
Het begon allemaal zo onschuldig als maar zijn kan, namelijk in de trein.
Ik had mijzelf plaats laten nemen in een vierzitter, lekker dicht tegen het raam om al die prachtige natuur gade te slaan tijdens mijn treinreis.
Maar toen begon wat aanvoelde als een gruwelijk stekende pijn in mijn linkerooghoek. Met weelderige souplesse schudde ik mijn wilde manen en draaide mijn gelaat om te achterhalen waar die pijn vandaan moest komen.
Dan gebeurt het: ik kom oog-in-oog te staan met wat zich nog het best laat omschrijven als een Zac Efron meets Queen Latifah gone wrong:
![]()
Onmiddellijk sluit ik mijn ogen, in een poging de onmenselijke pijnen te doen verdwijnen.
Zachtjes hoor ik de wind door de trein gieren, totdat ik mij besef dat dit evenwel geproduceerd kan worden door de thermiek van zijn openstaande anus. Het deed mij een beetje denken aan:
![]()
Met dit idee in mijn hoofd rondspokend haalde ik het in mijn hoofd om mijn ogen weer te openen.
Recht keek ik in de ogen van dit duivelsgebraad, vol afschuw en met mijn mondhoeken hangend op half zeven.
Om het verhaal nog erger te maken, trekt deze dragqueen uit zijn handtas (JA WTF HET HEEFT EEN HANDTAS) lippenstift, en gaat zijn lippen stiften!!!
Toen werd het me allemaal teveel en ben ik in een andere coupé gaan zitten. De brokkeltjes kots heb ik gelegenheidshalve maar op de stoel en het tafeltje laten liggen.

(nee dat was een grapje, ik ben natuurlijk stilletjes en verexcuserend met mijn vinger naar het bordje WC wijzend afgedropen)
klacht: Personificatie Zac Efron vs. Queen Latifah tegenover me in trein stift zijn lippen en is aanwezig.