quote:Gewapende overval op bank in Oss
OSS - Op het filiaal van de Abn-Amro bank aan de Molenstraat in Oss vond een half uur geleden een overval plaats. De vermoedelijke twee daders zijn weggevlucht in een auto. Met deze auto zijn de vermoedelijke daders het pand van De Polderhof aan de Carmelietenstraat binnen gereden, waarna ze de auto onbeheerd hebben achtergelaten. Op dit moment is de politie druk bezig met sporenonderzoek. Verder is er een sms-alert uitgegaan met het bericht dat één van de mannen een getinte man is van tussen de 18 en 20 jaar. Hij droeg een lichtblauwe spijkerbroek en een blauwe trui, is mager, heeft volle wenkbrauwen en een snor. Ook had hij een schoudertas met witte opdruk.
Oss, de thuisplaats van Marijnissen... het grote socialistische bolwerk van Nederland... of is dat dat ene gehucht in Groningen?quote:
Wat dein is, is mijn...quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:22 schreef Sachertorte het volgende:
Ja hoor, zal je altijd zien, heeft Maorijnissen zich uit de politiek teruggetrokken omdat hij geen fiducie meer heeft in de parlementaire weg.
Op die school zit ikquote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:17 schreef SoldMayor het volgende:
HEEEEEEEEEUJ mijn stadje is weer in het nieuws![]()
Ik fietste er net langs:P
Ik dacht wtf?
politie bij een school? ( want tegenover die bank zit een school )
dus ik dacht er zal wel iemand weer kapot zijn gestoken..
maar niet dus
Ik had het je gegundquote:Op dinsdag 19 januari 2010 16:46 schreef Quir het volgende:
Als ik nou het profielwerkstuk niet overgeslagen had vandaag had ik 'n kans van 9 op de 10 om meegegrepen te worden gehad.
Dat was om 12 uur, toen had je geen profielwerkstukquote:Op dinsdag 19 januari 2010 16:46 schreef Quir het volgende:
Als ik nou het profielwerkstuk niet overgeslagen had vandaag had ik 'n kans van 9 op de 10 om meegegrepen te worden gehad.
Daar ligt een pistool jaquote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:33 schreef bijdehand het volgende:
OssDan zit je toch veiliger in het mooie Den Bosch.
En ligt er nou een pistool op die scooter?
Kloptquote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:23 schreef Martijn_77 het volgende:
Voor zo ver ik gehard heb hebben ze niets buit gemaakt
Ik heb me anders nooit onveilig gevoeldquote:Op dinsdag 19 januari 2010 20:33 schreef bijdehand het volgende:
OssDan zit je toch veiliger in het mooie Den Bosch.
En ligt er nou een pistool op die scooter?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |