FOK!forum / De Bus Archief / Tessa deel II
Frenkiedonderdag 30 maart 2000 @ 09:46
Oke hier gaan we verder met de discussie over Tesje..

wat ik wel wil horen van de "fans" van Tessa is argumenten waarom ze oke is.

De "tegenstanders" van tessa geven argumenten genoeg, maar dat wordt door haar "aanhangers" afgedaan met tessa is ok. Geen uitleg. Ik wil uitleg!

ALTER-EGOdonderdag 30 maart 2000 @ 10:20
Tessa is ok omdat..............uh........uh.......
ik kan niets verzinnen
Oh ja Tessa is ok als ze de bus verlaat!
Rocket Ridedonderdag 30 maart 2000 @ 10:22
Ja wanneer ze de bus uit is en dus niet meer dagelijks op de tv, zal ik haar ongetwijfeld ook een stuk sympatieker gaan vinden.
V.donderdag 30 maart 2000 @ 15:37
* Verbal vind Tessa werkelijk oervervelend.

Achterbaks mormel van rond de twintig, met nu al de laffe betweterige valsigheid (en het uitgezakte uiterlijk) van de valse ouwe, Mantano-rokende buurtvrijster.
Seki krijgt een gele kaart, en hop, vanonder de schaar van Antonette een 'Esmeralda doen', maw 'Jij hebt niet te zeggen wat en hoe ik moet doen' (maar eerst wel Esmeralda de boel voor zien doen, en dan niet als Seki zich (gestuurd door de redactie) moet inhouden(want anders rood)).
Die stem, waarvan glazen barsten en die kippen van de leg laat raken... brrrr.

Gewoon een eng mens... nu al...

V