FOK!forum / Sport Algemeen / Lazio wil Kluivert, Davids en van der Meyde !!!
BansheeBoyzondag 5 mei 2002 @ 00:42
Uit het algemeen Dagblad



'Lazio wil Kluivert, Davids, Van der Meyde'

Door onze correspondent Aart Heering

Rome - De voorzitter van Lazio, Sergio Cragnotti, heeft zijn zinnen gezet op een Nederlands trio: Patrick Kluivert, Edgar Davids en Andy van der Meyde.

Om die wens te kunnen realiseren, heeft hij volgens de Italiaanse pers een ingewikkeld netwerk van onderhandelingen geweven met verschillende clubs. Het doel daarvan is de transfers zo veel mogelijk met gesloten beurzen te laten verlopen, omdat de financiële situatie van de club geen buitensporige uitgaven meer toelaat.

Volgens het dagblad La Repubblica heeft Barcelona aangeboden Kluivert te ruilen voor Hernan Crespo, met een toegift van 25 miljoen euro. Daarmee zou Lazio meer dan voldoende overhouden om Van der Meyde van Ajax over te kunnen nemen. Diens marktwaarde wordt volgens dezelfde krant geschat op 11 miljoen euro.

Het voornaamste struikelblok zou alleen nog het salaris van Kluivert zijn. De Nederlander wil volgens de Italiaanse kranten vier miljoen euro per jaar verdienen en dat past niet in het nieuwe en veel soberder beleid dat Lazio voorstaat. De clubleiding probeert de spits nu zo ver te krijgen, dat hij zijn eisen matigt. Overigens is niet alleen Barcelona geïnteresseerd in Crespo. Ook Real Madrid zou een vergelijkbaar aanbod hebben gedaan: Morientes plus 20 miljoen euro in ruil voor de Argentijn. Maar Cragnotti geeft de voorkeur aan Kluivert.

De transactie, die ook Davids in het blauwwitte shirt moet hijsen, leek vorige week zo goed als rond. Tijdens een bijeenkomst op zijn Toscaanse buitengoed werd Cragnotti het toen in grote lijnen eens met de directeur van Juventus, Luciano Moggi. Juventus zou Davids afstaan in ruil voor Jaap Stam. Maar ook deze exclusief Nederlandse wissel wordt nog opgehouden door een niet onbelangrijk financieel detail. Davids is volgens de Italiaanse kranten grofweg 30 miljoen euro waard en Stam zo'n 25. Daarom wil Moggi zes miljoen extra.

De onderhandelingen zijn nu dermate in een impasse geraakt dat AS Roma er met Davids vandoor dreigt te gaan. De Gazzetta dello Sport meldde gisteren dat trainer Fabio Capello zijn zinnen heeft gezet op de middenvelder. Beiden hebben met elkaar gewerkt bij AC Milan. ,,Ik heb gehoord van Davids' turbulente leven buiten het veld, maar bij mij is hij altijd een voorbeeldige prof geweest'', zegt de coach in de sportkrant. En omdat de voorzitter Sensi van Roma meestal Capello zijn zin geeft, wordt nu een Romeinse derby om Davids gespeeld. Tot genoegen van Juventus, dat al maanden van de Nederlander af wil.


Lijkt wel het nieuwe gouden Trio als van Basten, Gullit en Rijkaard.

twizondag 5 mei 2002 @ 00:45
Zullen die racistische fans blij mee zijn.
speknekzondag 5 mei 2002 @ 00:45
quote:
Op zondag 05 mei 2002 00:42 schreef BansheeBoy het volgende:
Volgens het dagblad La Repubblica heeft Barcelona aangeboden Kluivert te ruilen voor Hernan Crespo, met een toegift van 25 miljoen euro.
BansheeBoyzondag 5 mei 2002 @ 00:48
quote:
Op zondag 05 mei 2002 00:45 schreef twi het volgende:
Zullen die racistische fans blij mee zijn.
Omdat van der Meyde van een jodenclub komt ????? Denkt het niet ....!!!
twizondag 5 mei 2002 @ 00:49
quote:
Op zondag 05 mei 2002 00:48 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Omdat van der Meyde van een jodenclub komt ????? Denkt het niet ....!!!


Ah, daar had ik niet eens aan gedacht.
ZineGeneZidanezondag 5 mei 2002 @ 00:50
Ik ga Van Der Meyde Missen!!!!
InterCCzondag 5 mei 2002 @ 01:07
quote:
Op zondag 05 mei 2002 00:48 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Omdat van der Meyde van een jodenclub komt ????? Denkt het niet ....!!!


Gozer.. Reageer dan niet.

Omdat kluivert en davids niet blank zijn zullen de rasistische fans (die daar genoeg rondlopen) niet blij zijn.

ZineGeneZidanezondag 5 mei 2002 @ 01:19
Ik Klap Die Fans Dan Wel!!!
ASSpirinezondag 5 mei 2002 @ 01:26
en willen ze boedewaain zenden niet ?
blijkbaar spreken ze op de BBC zo zijn naam uit

hoop toch niet dat ze naar italie gaan, spaans voetbal is beter
of NOG beter dan spaans voetbal is engels voetbal

staticzondag 5 mei 2002 @ 01:27
quote:
Op zondag 05 mei 2002 01:19 schreef ZineGeneZidane het volgende:
Ik Klap Die Fans Dan Wel!!!
Daar is het klapvee weer.
ZineGeneZidanezondag 5 mei 2002 @ 01:44
quote:
Op zondag 05 mei 2002 01:27 schreef static het volgende:

[..]

Daar is het klapvee weer.


Jij Bent HomoVee
Doczondag 5 mei 2002 @ 09:39
Als dit onderstaande bericht klopt is de kans dat Veron naar Lazio terug gaat redelijk groot. Dan zal Davids wsl wel naar Roma gaan.

http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/football/teams/m/man_utd/newsid_1968000/1968806.stm

FrankyMcGzondag 5 mei 2002 @ 11:07
quote:
Op zondag 05 mei 2002 00:42 schreef BansheeBoy het volgende:

Daarmee zou Lazio meer dan voldoende overhouden om Van der Meyde van Ajax over te kunnen nemen. Diens marktwaarde wordt volgens dezelfde krant geschat op 11 miljoen euro.


Je bent de comma vergeten:

1,1 miljoen euro

The_Coachzondag 5 mei 2002 @ 12:00
Laat me niet lachen dat Lazio met zijn plannen.
Wat zou een Kluivert als 1 van de beste spitsen van de wereld daar nou moeten zoeken. ??
Hetzelfde geldt voor Davids die naar iedere topclub kan gaan en dan zal die zeker niet voor een behoorlijk racistische club kiezen.
En voor Van der Meyde komt het echt nog te vroeg, hij wil ook nog bij Ajax blijven.
Ik neem dit gerucht dan ook helemaal niet serieus.
twizondag 5 mei 2002 @ 12:23
quote:
Op zondag 05 mei 2002 11:07 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Je bent de comma vergeten:

1,1 miljoen euro


Ach, beter 1,1 miljoen voor vd Meyde dan niks voor Tomasson
FrankyMcGzondag 5 mei 2002 @ 16:09
quote:
Op zondag 05 mei 2002 12:23 schreef twi het volgende:

[..]

Ach, beter 1,1 miljoen voor vd Meyde dan niks voor Tomasson


Machielzondag 5 mei 2002 @ 16:28
Dit soort berichten kunnen beter in -> Transfer Geruchten & Perikelen <- [3] besproken worden om een wildgroei van dit soort topics tegen te gaan.