FOK!forum / Reviews & Productbeoordelingen / [Muziek] Verboden BNN sessie - Spinal & Steen
maessdinsdag 12 januari 2010 @ 16:40

Wie:
Spinal & Steen

Link:
http://www.101.tv/page/10(...)9636baddc88f10788692

De eerste spinal en steen sessie bij BNN's 101barz is menig fokker wel bekend. De teller voor deze sessie staat onderhand op 1.696.088 views. De rauwe beats en agressieve teksten zorgden bij zowel fan als vijand voor een grote hype. Het genre 'KadaverRap' staat voor dood, haat en liefde. Liefde voor sex, drugs en agressie. Steen was na zijn bezoek bij StateTV verbannen omdat hij daar 'kanker homo's!' riep, toen zarayda ( presentatrice StateTV ) een artikel over homoseksuele-rappers had gepresenteerd.

Maar nu zijn Spinal en Steen terug, terug om jullie te geven waar jullie al zo lang op wachten, een nieuwe 'Kadaverrap'. De sessie begint met een intro verhaal van presentator Rotjoch en daarna begint de muziek langzaam op te komen. En dan start spinal met 'Mijn liefde voor haat gaat diep als mijn liefde voor vernietiging gaat' een mooie inkomer, de toon is gezet. Spinal en Steen wisselen elkaar snel af met een bombardement aan grofheid. 'Ik houd van flikkers, om ze dood te rassen met knuppels' Steen is duidelijk over zijn standpunten in de samenleving, vrije liefde is volgens hem niet goed. 'ik hou net iets meer van papa, en mama net iets meer van drank' , misschien wel de bron van alle agressie, een slechte opvoeding hoeft niet altijd slecht te zijn, juist omdat mama van sterke drank hield worden wij nu vermaakt met dit worden schouwspel. Spinal en Steen proberen duidelijk hun vorige sessie te overtreffen, helaas voel ik bij deze sessie minder haat en energie als de vorige, ookal zijn die nu weer sterk aanwezig. Mogelijk is dit omdat Steen bij deze sessie niet onder invloed van cocaïne was.

De sessie duurt precies 5 minuten, kort maar krachtig. Spinal & Steen brengen duidelijk hun standpunten en hobby's ten gehore. Een vrij energiek nummer waar menig 16 jarig achterstandswijk kind zich mee zal kunnen identificeren. Of dit nummer ook als single zal verschijnen is nog niet bekend.

+ duidelijke teksten
+ goede muziek
- minder energiek als de vorige sessie

Ik geef deze sessie dan ook 4,5 rotkankertjes op je beeldscherm.

[ Bericht 0% gewijzigd door maess op 13-01-2010 14:27:48 ]
woozidinsdag 12 januari 2010 @ 16:50
maffossssssssssssssssssssssssss
hard hard
fathankwoensdag 13 januari 2010 @ 13:03
hard pokoe mufaka
tho_Omaswoensdag 13 januari 2010 @ 14:00
Steen