quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:19 schreef BobLeSponge het volgende:
Ik heb nu geen mic en ik hoor iedereen echt kut. Ik versta d'r geen flikker van. Scheelt dat als je zelf een mic op je hoofd hebt? Hoor je de stemmen dan alleen door de koptelefoon?
Maakt het dan ook nog iets uit of je die gewone headset met kabel hebt, of die draadloze? dan ga ik hem vandaag nog halen.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:21 schreef zatoichi het volgende:
Yup veel beter; ik heb een dts systeem staan, maar hoor er niets door, en door de koptelefoon versta je gewoon alles.
quote:geen twijfel bestaat dat deze headset beter is dan het origineel.
+ kan harder
+ iedereen verstaat je beter
+ sterke draadverbinding
+ kan tegen een stootje
+ zit lekker
vrienden van mij hebben deze headset ook aangeschaft en er ook van overtuigd dat deze beter is dan het origineel.
Het origineel gaan vaak stuk door de stechte trekontlasting van de kabel. deze gaat kapot bij de mute knop.
super product
Inderdaad de Ninja Perk, heb je dat probleem niet meer.quote:Op woensdag 13 januari 2010 09:15 schreef mindyourstep het volgende:
Ik erger me dus rot aan die heartbeat sensor, die gasten zien je niet eens en gooien granade , dood:(
Ik heb de officiële met kabelquote:Op woensdag 13 januari 2010 09:30 schreef BobLeSponge het volgende:
[..]
[..]
Maakt het dan ook nog iets uit of je die gewone headset met kabel hebt, of die draadloze? dan ga ik hem vandaag nog halen.
Een avondje tatical op de ps3 moet wel kunnen.quote:alleerst beetje wazig:
Zaterdag zat bij een vriend te knallen.
Hij had net prestige gedaan, en eindige als eerste.
Met 17- 2- ? bij het andere team zat iemand met 17- 0- ?
Hij heeft toen win a team death match with top score en nog iets in die trant gehaald.
Toen ging er iemand weg als ik het goed zag en in eens had hij 1640 punten ipv 1740.
En dus niet meer boven aan (vandaar dat het goed opviel).
iemand wel is eerder gehad?
En enig idee wat het is?
Ik wil dezequote:Op woensdag 13 januari 2010 09:44 schreef Rossdale het volgende:
Draadloze headsetZoooooo veel beter dan dat standaard rotding!
Of veel blijven bewegen; die heartbeat sensors hebben een refresh rate (net zoals UAV) wat ik dus vaak doe is, eerst langs b.v. de ingang van een huisje lopen, vervolgens omdraaien en toch naar binnen.quote:Op woensdag 13 januari 2010 09:15 schreef mindyourstep het volgende:
Ik erger me dus rot aan die heartbeat sensor, die gasten zien je niet eens en gooien granade , dood:(
Ik gebruik een carepackage waar niets leuks in zit ook vaak als bait. Als vliegen op stroop...quote:Op woensdag 13 januari 2010 10:34 schreef KneusTeun het volgende:
Je kunt ook lui die je carepackage stelen helemaal kapot maken
Als ik straks One Men Army heb maak ik wel een class aan met de Stinger, als ik die nu als Secondary ga dragen ben ik echt te langzaam...quote:Op woensdag 13 januari 2010 10:23 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Uberhaupt wordt de UAV veel te weinig kapot geschoten. Gisteren in HTDM ook maar even elke keer een UAV gelijk kapot schieten; kost een reload of twee, maar ik heb toch scavenger.
Ja precies dat heb ik ook zo. Eerste altijd standaard Stinger maar nu die M93 Rafica als secundary. Ik negeer nu ook vaak de dingen in de lucht totdat ik er ook maar 1 keer door doodgeschoten word. Dan zijn ze de mijnequote:Op woensdag 13 januari 2010 11:02 schreef Rossdale het volgende:
Je kunt ook als je dood gaat snel van class wisselen. Ik heb twee identieke classes, alleen heeft de een een gun als secondary weapon en de ander een stinger
Tja als je HTDM speelt zul je wel moeten; veel verder dan 5 kill streak kom je moeilijk... Had gisteren in ieder geval een attack helicopter in mijn care package, en daarmee wonnen we de game ruim. Maar zelfs met een UAV kom je een heel eind in HTDM.quote:Op woensdag 13 januari 2010 11:05 schreef JarnoF het volgende:
Ik heb persoonlijk een hekel aan carepackages. Vooral wanneer je team er 1 laat komen op de plaats waar jij op dat moment loopt. Boink, headache.. uiteraard dood.
Verder heeft een carepackage te veel en te vaak een UAV, CounterUAV, of Ammo.. Ik schiet er dan liever 1 extra neer, waardoor de predator missile gebruikt kan worden.
Bovendien tellen de kills, welke worden gemaakt door de reward die in je carepackage zit, niet mee voor je killstreak.
----------------------------------------------
Heb net even gespeeld in Estate. Iedereen van m'n team zat in het huisje te campen, terwijl ik, als een ware John Rambo, de tegenstanders kon afmaken. Pas op het moment dat ik dood ging, kwamen de schijterds naar buiten. Toch de Choppergunner ingezet en toen alle kills voor hun neus weggejat![]()
Niet je team coveren, geen kills als presentje
Ik word er bijna niet door gepakt met mijn Cold Blooded aan, behalve als er teammates om me heen staan bij een harrierquote:Op woensdag 13 januari 2010 11:04 schreef Parvus het volgende:
[..]
Ik negeer nu ook vaak de dingen in de lucht totdat ik er ook maar 1 keer door doodgeschoten word. Dan zijn ze de mijne
Dat was ikquote:Op woensdag 13 januari 2010 11:17 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Tja als je HTDM speelt zul je wel moeten; veel verder dan 5 kill streak kom je moeilijk... Had gisteren in ieder geval een attack helicopter in mijn care package, en daarmee wonnen we de game ruim. Maar zelfs met een UAV kom je een heel eind in HTDM.
Eergisteren met de fokkers inderdaad meegemaakt dat ik werd gespawned en die rode rook zag, dus gelijk weg daar, vervolgens werd een andere fokker gespawned, loopt eropaf... boom care package op zijn hoofd. Zag er wel mooi uit vanuit mijn point of view.
Oh dat wist ik niet.. lekker dan..quote:Op woensdag 13 januari 2010 11:32 schreef Rossdale het volgende:
De kills van de pavelow tellen niet mee voor je killstreak, bugje
Hoho, ik was er niet bij gisteravond.quote:Op woensdag 13 januari 2010 08:55 schreef Rossdale het volgende:
Teun en Mainframes... zomaar een beetje zonder mij aan het spelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |