Misschien hebben we wel interesse we hebben hier een studio dus kunnen de producten goed op de plaat zetten. Maar waar kom je vandaan?quote:Op zondag 10 januari 2010 12:19 schreef nelisb het volgende:
Ik ben bezig met het opzetten van een webwinkel. In deze winkel gaan we kleding voor heren verkopen, met name ondergoed, sokken, shirts en accessoires.
Ik ga werken met bekende merken, maar tot mijn verbazing hebben niet alle merken mooie productfoto's maar alleen sfeerfoto's.
Ik heb zelf een canon eos 400, maar ben gewoon niet goed genoeg thuis in fotografie.
Mijn idee is om een mannelijke paspop te kopen en deze aan te kleden met de diverse kleding stukken en dan te fotograferen.
Wie heeft er tips of wil mij hiermee helpen!
You've got mail (pm)quote:Op zondag 10 januari 2010 12:37 schreef nelisb het volgende:
Ik kom uit Dronten. Jullie? Stuur anders wat meer info via PM.
Vergeet niet product presentatie is alles wat je hebt bij een webwinkel dus dat moet gewoon goed zijn en geen marktplaats foto.quote:
Heb je al een website?quote:Op zondag 10 januari 2010 12:53 schreef nelisb het volgende:
Klopt. Ben zelf bezig gegaan,maar vind het gewoon niet voldoende en doet afbreuk aan mijn website.
Hoe heb je het aangepakt dan?quote:Op zondag 10 januari 2010 12:53 schreef nelisb het volgende:
Klopt. Ben zelf bezig gegaan,maar vind het gewoon niet voldoende en doet afbreuk aan mijn website.
quote:Op zondag 10 januari 2010 13:39 schreef nelisb het volgende:
In huis. Product goed neergelegd op een witte achtergrond. Verlichting is gewoon lastig waardoor de kleuren niet goed uitkomen.
Je hebt een mail als het goed is..quote:Op zondag 10 januari 2010 14:18 schreef nelisb het volgende:
Top! Meer tips of fotograven zijn welkom!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |