En waarom zou een coffeshop een probleem zijn dan? Er zijn veel meer problemen met dronken jongeren, dan met jongeren die stoned zijnquote:Op maandag 11 januari 2010 12:17 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
In grote steden niet...maar in het dorp van ik het wel een beetje overdreven. Die jeugd hier verveelt zich al te pletter en zuipt zich elk weekend klem.
Combinatie?quote:Op maandag 11 januari 2010 12:19 schreef kepler het volgende:
[..]
En waarom zou een coffeshop een probleem zijn dan? Er zijn veel meer problemen met dronken jongeren, dan met jongeren die stoned zijn
Dronken en stoned?quote:Op maandag 11 januari 2010 12:19 schreef kepler het volgende:
En waarom zou een coffeshop een probleem zijn dan? Er zijn veel meer problemen met dronken jongeren, dan met jongeren die stoned zijn
Ja ik begrijp je wel ergens,... zou het ook absoluut niet in mijn buurt willen. Doe maar in de grote stad ofzo,... ver bij mij vandaan!quote:
Kan jou het nou boeien? Wat voor last krijg je er nou van, of ze het van de dealer bij jou om de hoek of echt 3 straten verder, care echt. Ik heb zelf nog nooit geblowd, geen behoefte aan, maar jullie klinken nu als oude verzuurde opa'tjesquote:Op maandag 11 januari 2010 12:24 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja ik begrijp je wel ergens,... zou het ook absoluut niet in mijn buurt willen. Doe maar in de grote stad ofzo,... ver bij mij vandaan!
laat ze lekker blowen man, zijn ze relaxt.quote:Op maandag 11 januari 2010 12:17 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
In grote steden niet...maar in het dorp van ik het wel een beetje overdreven. Die jeugd hier verveelt zich al te pletter en zuipt zich elk weekend klem.
Zolang de teelt en de handel in softdrug niet is gelegaliseerd zet ik overigens wel mijn vraagtekens bij coffeeshops.
Als je nou wat ouder bent en kinderen hebt waar je voor moet zorgen begrijp je dit wel. Logisch dat je dit nu anders ziet. Deed ik ook toen.quote:Op maandag 11 januari 2010 12:25 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Kan jou het nou boeien? Wat voor last krijg je er nou van, of ze het van de dealer bij jou om de hoek of echt 3 straten verder, care echt. Ik heb zelf nog nooit geblowd, geen behoefte aan, maar jullie klinken nu als oude verzuurde opa'tjes
Ieder zijn ding Gijs. Ik zeg alleen dat ik Strol wel begrijp. Ik wil zo'n tent niet in de buurt waar mijn kinderen opgroeien!quote:Op maandag 11 januari 2010 12:29 schreef Bastard het volgende:
Ik woon hemelsbreed 300 meter van 2 shops, is geen last van.
Ben nooit dronken,... echt op een hand te tellen. Blowen is ook absoluut niet mijn ding!quote:Op maandag 11 januari 2010 12:35 schreef Strolie75 het volgende:
Sowiezo hou ik niet van dronken of stoned mensen om me heen. Onberekenbaar of ze ontvluchten de realiteit.
Ik raak aangeschoten, dan misselijk. En dan ben ik ook in een keer weer nuchter. Overigens is de laatste keer dat dat gebeurt is 10 jaar geleden. Blowen is ook mijn ding niet, wel altijd veel vrienden en kennissen gehad die het deden.quote:Op maandag 11 januari 2010 12:36 schreef Chocobo het volgende:
Ben nooit dronken,... echt op een hand te tellen. Blowen is ook absoluut niet mijn ding!
Nee, tis gewoon relaxed.quote:Op maandag 11 januari 2010 12:35 schreef Strolie75 het volgende:
Sowiezo hou ik niet van dronken of stoned mensen om me heen. Onberekenbaar of ze ontvluchten de realiteit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |