En dan kun je tenminste alle info kwijt.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:53 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ben nu nog aan het klooien met mn cv.... heb een word-sjabloon gedownload, maar mèn wat is dat klinisch zeg
Ga t maar zelf maken denk ik, en dan wat losser.
Je weet dat het gaat om stripboeken daar, right?quote:Op maandag 4 januari 2010 10:23 schreef Cobra4 het volgende:
Het stripmuseum lijkt mij wel wat.
quote:Op maandag 4 januari 2010 11:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Je weet dat het gaat om stripboeken daar, right?
Muziek draaien? Neem je geen eigen strijkkwartet mee dan?quote:Op maandag 4 januari 2010 10:51 schreef LadyBlack het volgende:
I think I just found my destiny
Hoe gaaf zou dat zijnEen grote bus, met aan 1 kant een galerie, aan de andere kant een koffiebar, en muziek draaien vanuit het passagiersdeel ofzo
[/fantasie]
Wellicht van 28 maart tot 4 of 7 april - morgenavond gaan we nog even bellen met BigBird en mrs. BigBird, om te kijken hoe hun dagen er dan uitzienquote:Op maandag 4 januari 2010 10:39 schreef DiabloSam het volgende:
Oeh, wanneer Engeland?
Ben jij niet op werk nu?quote:Op maandag 4 januari 2010 11:00 schreef DiabloSam het volgende:
Wanneer wil je naar Engeland broer? Ik wil misschien met wat vrienden op skate-tour gaan in de zomervakantie ofzo, Engeland kost weinig, heeft in de zomer wel prima weer, en er word echt heel veel geskate
Och nee, bewaar mequote:Op maandag 4 januari 2010 11:08 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik zit ook even wat rond te kijken voor LB, en er is in Groningen een vacature voor interviewer van het CBS
Da's jammerquote:Op maandag 4 januari 2010 11:13 schreef LadyBlack het volgende:
Och nee, bewaar meik val meteen al af bij de eerste functie-eis: "durft u lastige vragen te stellen?"
Nee
Ja dat ben ik, en ik ga nu zelfs even rokenquote:
quote:Op maandag 4 januari 2010 11:20 schreef DiabloSam het volgende:
Ja dat ben ik, en ik ga nu zelfs even roken
Okee, dacht dat je wel tijd zou hebben voor een kopje koffie of zoquote:Op maandag 4 januari 2010 11:30 schreef DiabloSam het volgende:
Ben alweer terug, maar wieso vanmiddag? Ik ben waarschijnlijk niet thuis, moet nog een aantal zaken regelen bij de gemeente, en me inschrijven voor studie en studentenwoning in Breda, tot snel!
Praag is inderdaad altijd wat duurder. Was wel weer leuk om er te zijn. Alleen jammer dat de Karelsbrug als heel lang in de steigers staatquote:Op maandag 4 januari 2010 10:23 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Klinkt goed!!
Tsjechië is geweldig en buiten Praag op de meeste plekken nog prima betaalbaar.
Misschien wel, maar dat is vrijwilligerswerkquote:Op maandag 4 januari 2010 11:50 schreef Cobra4 het volgende:
LB, kun je niet gewoon aan de bak in het museum van de Universiteit?
Gaan ze de zwarte beelden weer wit maken?quote:Op maandag 4 januari 2010 11:55 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Praag is inderdaad altijd wat duurder. Was wel weer leuk om er te zijn. Alleen jammer dat de Karelsbrug als heel lang in de steigers staat
Nee, ze zijn de steenlaag waar je op loopt aan het vervangen. 1 kant is al gedaan, ze zijn nu de andere kant aan het doen. Dat maakt het helaas dus nog drukker op de brugquote:Op maandag 4 januari 2010 11:58 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Gaan ze de zwarte beelden weer wit maken?
Ik ben een keer in Praag geweest toen er een dik pak sneeuw lag, dan is de Karelsbrug echt sprookjesachtig mooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |