Neem je mij in het ootje?quote:Op zondag 3 januari 2010 02:57 schreef Trollface. het volgende:
32 dagen, 8 uur, 21 minuten en 5 seconden.
Mag ik vragen welke formule je gebruikt hebt? Ik kom namelijk op precies 3 seconden meer uit. Wellicht komt dit door mijn exacte berekening van de tractorfactor in plaats van de experimenteel bepaalde waarde.quote:Op zondag 3 januari 2010 02:57 schreef Trollface. het volgende:
32 dagen, 8 uur, 21 minuten en 5 seconden.
Nee, je factor klopt, alleen moet je bij de inverse cosinus van het aantal seconden niet vergeten het in radialen uit te drukken, en het met een factor 1.047275 te vermenigvuldigen.quote:Op zondag 3 januari 2010 02:59 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Mag ik vragen welke formule je gebruikt hebt? Ik kom namelijk op precies 3 seconden meer uit. Wellicht komt dit door mijn exacte berekening van de tractorfactor in plaats van de experimenteel bepaalde waarde.
Ik zou niet durvenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |