Zal een bijbaan zijn denk je nietquote:Op woensdag 30 december 2009 16:02 schreef druppelkut het volgende:
Gaat die 15 jarige naar college in de bios?
Geen wonder dat de jeugd van tegenwoordig niks meer leert
Op de grond en waarom.. dunnoquote:Op woensdag 30 december 2009 16:02 schreef John_Q het volgende:
Hoe kan die medewerker met zijn voet een bak popcorn omgooien?
Flying kick of stond de bak popcorn op de grond? In beide gevallen apart.
Sorry fietsquote:
In Rotterdam heeft geneeskunde college in de bios van Pathè.quote:Op woensdag 30 december 2009 16:02 schreef druppelkut het volgende:
Gaat die 15 jarige naar college in de bios?
Geen wonder dat de jeugd van tegenwoordig niks meer leert
Heel vreemd ja, dat moet haast wel inhouden dat ze personeel kennen, dat ze gewoon doorlaat, want anders is het z.g.a. onmogelijk. Zeker gezien dat er een andere alloctone medewerker er aan te pas kwam om deze jongens te verwijderenquote:Op woensdag 30 december 2009 16:02 schreef Biogarde het volgende:
Het is gek zat dat je een bios in weet te komen zonder kaartje, terwijl ze er controleren.
Heel misschien omdat het uitverkocht was?quote:Op woensdag 30 december 2009 18:26 schreef Acinonyx het volgende:
Sinds wanneer zijn er vaste plaatsen in een bioscoopzaal ? Waarom niet gewoon twee stoelen er naast gaan zitten ?![]()
![]()
nooit gehoord dat je kaartjes koopt voor een bepaald stoelnummer?quote:Op woensdag 30 december 2009 18:26 schreef Acinonyx het volgende:
Sinds wanneer zijn er vaste plaatsen in een bioscoopzaal ? Waarom niet gewoon twee stoelen er naast gaan zitten ?![]()
![]()
JAAAAA wat een geweldige film!quote:
Huh, wat?! Nieuwe KOPEN? Wat dacht je van nieuwe krijgen? Of ben je bang dat de medewerker je dan een tik met zijn zaklamp zou verkopen?quote:Klacht 2: personeel dat jou popcorn omgooit en je zelf een nieuwe mag kopen
Wow, wat een mensenkennis, helaas faal je nog een keer, want als je echt zo goed was met mensen had je die "capuchongangsters" zelf wel weggekregen.quote:en zo te zien een fanatiek ex capuchongansters is geweest komt breed aanlopen
Wacht even.. Zijn college erbij halen? Zijn collegeboeken? Zijn collegebank? Zaten jullie in een collegezaal? En het dan hebben over gebrabbel van anderen.quote:en zijn college dr bij halen
Werkelijk, wat een faal. Gansters?quote:capuchongansters
quote:Op woensdag 30 december 2009 18:51 schreef Multivitamine het volgende:
Jij bent een keiharde faalhaas, want:
Begrijp me niet verkeerd, ik kots ook op dit soort gasten, maar ik zorg er zelf voor dat ze weggaan, of ga gewoon ergens anders zitten als er genoeg plek is. TS moet misschien een ruggengraat gaan kweken (incl. wat spiertjes).
Echte bazen doen niet zo moeilijk. Zeg nou zelf, als er genoeg plek is ga ik ook het liefst met m'n vriendin in een donker hoekje zitten, al zijn dat onze plekken niet.quote:
ik heb thuis meer dan genoeg bioscoopbeleving en kwaliteit. dus ik ga lekker, als ik dat wil, met mijn blote lus naast mijn vriendin op de uiterst comfortabele bank liggen.quote:Op woensdag 30 december 2009 18:59 schreef Multivitamine het volgende:
[..]
Echte bazen doen niet zo moeilijk. Zeg nou zelf, als er genoeg plek is ga ik ook het liefst met m'n vriendin in een donker hoekje zitten, al zijn dat onze plekken niet.
same here,quote:Op woensdag 30 december 2009 19:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb thuis meer dan genoeg bioscoopbeleving en kwaliteit. dus ik ga lekker, als ik dat wil, met mijn blote lus naast mijn vriendin op de uiterst comfortabele bank liggen.
en niet te vergeten. een pauzeknop.quote:Op woensdag 30 december 2009 19:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
same here,
En geen telefonerende naffers, goed bier in de koelkast en een tafel gevuld met goede kazen en vleeswaren, noten en als ik zin heb een ijsemmer met bubbels.
ja!!!! wat een kapitale fout. echt niet normaal gewoon!!!!quote:
Je kan nu wel toffe praatjes hier verkopen maar wat schiet je ermee op om gelijk te gaan matte in een volle bios zaal om een plek die bezet is. En vdr was de zaal vol dus ergens anders gaan zitten was geen optiequote:Op woensdag 30 december 2009 18:51 schreef Multivitamine het volgende:
Begrijp me niet verkeerd, ik kots ook op dit soort gasten, maar ik zorg er zelf voor dat ze weggaan, of ga gewoon ergens anders zitten als er genoeg plek is. TS moet misschien een ruggengraat gaan kweken (incl. wat spiertjes).
ja voor het verhaal hoef je niet naar die film. Echter was de film nog steeds vet!quote:
Gelukkig kon ik me in deze veel gehoorde vergelijking niet vinden. Vreesde vooraf eigenlijk 't ergste maar ben erg aangenaam verrast.quote:
De special effects waren spectaculair bedoel jequote:Op woensdag 30 december 2009 19:28 schreef poqpoq het volgende:
[..]
ja voor het verhaal hoef je niet naar die film. Echter was de film nog steeds vet!
Doe er meteen een cursus begrijpend lezen bij. Wie heeft het gehad over matten? Pauperquote:Op woensdag 30 december 2009 19:11 schreef Pi-Mp het volgende:
[..]
Je kan nu wel toffe praatjes hier verkopen maar wat schiet je ermee op om gelijk te gaan matte in een volle bios zaal om een plek die bezet is. En vdr was de zaal vol dus ergens anders gaan zitten was geen optie
En ja het was avatar![]()
En even terugspoelen om een mooi exploderend hoofd in slow motion te bekijken..quote:Op woensdag 30 december 2009 19:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en niet te vergeten. een pauzeknop.
Dat gaat echt super makkelijk. Ik had bij de Pathé een prijs gewonnen en die moest ik bij de manager ophalen. Er stond echt een mega rij bij de kassa dus ben ik naar buiten gegaan, door de deur van de uitgang naar binnen gegaan, gewacht tot er mensen net uit een film kwamen die naar buiten gingen en zo naar binnen gelopen. Niemand die het door had. We hadden zo een film in kunnen gaan.quote:Op woensdag 30 december 2009 16:02 schreef Biogarde het volgende:
Het is gek zat dat je een bios in weet te komen zonder kaartje, terwijl ze er controleren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |