Vanavond had ik een vrij avondje.
Ik zat lekker op de bank, televisie aan, laptop op schoot, zak chips binnen handbereik, evenals een glas sinasappelsap.
Kortom: het was voor mij duidelijk dat ik de gehele avond niets dan pareltjes van topics zou beginnen en scherpe, grappige en intelligente posts zou maken.
Tot mijn rust verstoord werd door de deurbel die ging. Stonden daar verdorie twee vrienden met een krat bier dat ze wilden opdrinken. Daar ging mijn avond. Bleven ze de hele avond hier drinken. En als ze dan op z'n minst rond een uur of drie naar de kroeg zouden gaan, maar het heeft niet zo mogen zijn. Ze bleven maar plakken, plunderden het bier uit mijn koelkast en braken een zak chips aan.
Nu zit hier eindelijk alleen op de bank, omringd door lege bierflesjes. Ik kan gelukkig morgen het krat inleveren voor het statiegeld, maar dat weegt niet op tegen een avondje kwaliteitstijd op fok.
Klacht: Zogenaamde 'vrienden' die mij van belangrijke zaken afhouden.
¿sɐʍ puǝǝ uǝǝ ʞı sןɐ uǝzǝן ʞoo ʇɥɔıɹǝq ʇıp ǝɾ noZ