Zoals ik al eens eerder zei:BatsLAN v1.0quote:Op zaterdag 26 december 2009 17:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nog ff en we hebben hier heel die neukfabriek over de vloer
quote:Op zaterdag 26 december 2009 18:30 schreef MPG het volgende:
[..]
Zoals ik al eens eerder zei:BatsLAN v1.0.
Iedereen achter een laptop FOK!ken vanuit die batstoko.
Ow shit, das een keuzequote:Op zaterdag 26 december 2009 20:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Lekker National Geographic kijkenDocu over Battle of the Bulge
nou en mens. vrijdag is het de laatste nieuwjaarsdag van het jaar. Whoo-hoo.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:40 schreef goldfinger1963 het volgende:
de laatste zaterdag van het jaar
quote:Op zaterdag 26 december 2009 18:30 schreef MPG het volgende:
[..]
Zoals ik al eens eerder zei:BatsLAN v1.0.
Iedereen achter een laptop FOK!ken vanuit die batstoko.
quote:
en ook de eerste en enigste nieuwjaarsdagquote:Op zaterdag 26 december 2009 21:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
nou en mens. vrijdag is het de laatste nieuwjaarsdag van het jaar. Whoo-hoo.
en wat gingen de shirts kostenquote:
ja. Dus dat is BIJZONDERquote:Op zaterdag 26 december 2009 21:31 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
en ook de eerste en enigste nieuwjaarsdag
en donderdag is het de eerste en enigste oudjaarsdagquote:Op zaterdag 26 december 2009 21:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja. Dus dat is BIJZONDER
Die zaterdagen maken we iedere week mee
enigste mag ookquote:
Het gebruik van de vorm enigst(e) is niet voor iedereen aanvaardbaar. Als u kritiek wilt vermijden, kunt u beter enig(e) gebruiken. In de vaste verbinding enigst kind is dat niet nodig.quote:
De "vaste verbinding" enigst kind is dan ook één van de meest stuitende fouten die je kunt verzinnen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:45 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
Het gebruik van de vorm enigst(e) is niet voor iedereen aanvaardbaar. Als u kritiek wilt vermijden, kunt u beter enig(e) gebruiken. In de vaste verbinding enigst kind is dat niet nodig.
zou het niet wetenquote:Op zaterdag 26 december 2009 21:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
De "vaste verbinding" enigst kind is dan ook één van de meest stuitende fouten die je kunt verzinnen.
Ik hoor wel is iemand zeggen dat hij daartegen wilt ingrijpen.
Is iedere vorm van scholing na 1990 opgehouden met bestaan of wat??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |