Alleen op FOK!, krijg zo nu en dan een facebook of hyves uitnodiging binnen, maar dat is van vrienden en familie.quote:Op zaterdag 26 december 2009 12:36 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Geen last van, misschien zit je teveel op profielsites?
Wat een kop.quote:Op zaterdag 26 december 2009 12:40 schreef Edwinuss het volgende:
http://www.vote4me.nl/site/view/115727
Wat zijn overigens 'de jaren 2001', TS?quote:Op zaterdag 26 december 2009 12:35 schreef Triggershot het volgende:
Moet wel een kamper-in-de-jaren-2001-blijven-hangen-web-0,5-site zijn toch?
Ik krijg constant spam dat ik me moet aanmelden, anders is mijn leven niet compleet.
http://www.vote4me.nl
GMTAquote:Op zaterdag 26 december 2009 12:44 schreef Brickboy het volgende:
Dat is echt zo een kankertrieste website. Er zitten daar meer oude kamper wijven die er nog bij willen horen, dan jongeren.
cu2.nlquote:Op zaterdag 26 december 2009 12:45 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Wat zijn overigens 'de jaren 2001', TS?
Toen ik vanochtend in spiegel keek, dacht ik.. noouhoou... dat is niet misquote:Op zaterdag 26 december 2009 12:48 schreef ynuhh het volgende:
[..]
Ik heb vandaag wel veel zelfliefde. Jij ook?
Inmiddels is ze?quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:00 schreef GizartFRL het volgende:
Bedankt voor de tip, heb mijn profiel daar meteen gewist.
Dateerde inderdaad uit de tijd dat mijn dochter nog geen jaar was.
gvd ik krijg nu een stijve jong!quote:Op zaterdag 26 december 2009 12:48 schreef ynuhh het volgende:
[..]
Ik heb vandaag wel veel zelfliefde. Jij ook?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |