barry rules
quote:ik heb niks gekregen
Op donderdag 02 mei 2002 14:29 schreef Vision het volgende:barry rules
quote:Je kunt idd trots op hem zijn
Op donderdag 02 mei 2002 14:32 schreef Dave het volgende:
Barry was mijn beste kloon!
Ik ben barry ( makaken) en ik ben nogal bekend op het fok. Iets te bekend want ik word alleen nog maar geband als ik een kloon aanmaak. Ze weten me elke keer op te sporen.
De enige mogelijk voor mij om nog te posten is een user van iemand anders over te nemen. Dus ik vroeg me af of jij misschien je nick kwijt wil of misschien dat jij nog wat klonen hebt voor mij.
Ik hoop snel van je te horen.
groetjes,
barry
quote:Yep, Account uitlenen aan gebanden = zelf geband worden.
Op donderdag 02 mei 2002 16:30 schreef Klotepino het volgende:
Volgens mij riskeer je zelf ook een ban als je klonen gaat weggeven hier. Dat kan lachen worden.
Ik ben barry ( makaken) en ik ben nogal bekend op het fok. Iets te bekend
want ik word alleen nog maar geband als ik een kloon aanmaak. Ze weten me
elke keer op te sporen.
De enige mogelijk voor mij om nog te posten is een user van iemand anders
over te nemen. Dus ik vroeg me af of jij misschien je nick kwijt wil of
misschien dat jij nog wat klonen hebt voor mij.
Ik hoop snel van je te horen.
groetjes,
barry
----------------------------------------
Ten eerst Barry ben je gewoon een irritant figuurtje met een een ziekelijke irritante kloon eigenschap.
En echt bekend ben je ook niet , eerder gewoon ongewenst. Tot het moment dat het in je botte harses doordringt dat je niet gewenst bent zal je het Ban probleem houden.
Ik denk ook niet dat er fokkers zullen zijn die een kloon voor je aanmaken, of het zijn users die de zelfde irri eigenschappen hebben. Ik maak in iedergeval nooit een kloon voor je aan.
De reden dat ik de mail gewoon op het forum gooi is heel simpel. Ik hou niet zo van irritante popie jopie figuurtjes die door hun eigen stompzinnigheid gebanned worden en dan gaan zeuren om een nick van een ander of een kloon.
Ohja tot slot totaal niet de groeten van LD.
quote:Ik vind dat veel te ver gaan.
Op vrijdag 03 mei 2002 09:03 schreef Lord Dreamer het volgende:
De reden dat ik de mail gewoon op het forum gooi is heel simpel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |