hetis eerste kerstdag,miscchien heeft die wel een leven ?quote:Op vrijdag 25 december 2009 22:08 schreef TheFrankey het volgende:
leuk een TS die niet meer reageert
Ja in de kroeg of op de korfbalclub kun je ook chickies ontmoeten.quote:Op vrijdag 25 december 2009 21:35 schreef TheFrankey het volgende:
ben jij wel oud genoeg?...of eigenlijk... je bent pas 17/18 moet je dan echt op dat soort sites zitten? Het is toch triest
Ja, maar dat wil ik dus juist niet. Ik wil het internetdaten eens proberen voor de verandering.quote:Op zaterdag 26 december 2009 00:07 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Ja in de kroeg of op de korfbalclub kun je ook chickies ontmoeten.
Ik begrijp echt helemaal niks van die site???quote:Op vrijdag 25 december 2009 22:00 schreef IceDustbin2 het volgende:
paiq.nl is een aanrader, zelf ook wat scharrels leren kennen ^^
Verschrikkelijk inderdaad. Die vragen vooraf gaan ook echt nergens over.quote:Op zaterdag 26 december 2009 09:16 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Ik begrijp echt helemaal niks van die site???
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop