Die heeft zich nooit ingeschreven voor een huisarts en hij woont er nu al 2 jaar. Heb het al een aantal keer geroepen maar meneer wilt niet luisterenquote:Op woensdag 23 december 2009 08:06 schreef Phoenix78 het volgende:
nog een tip als je moeite hebt om een huisarts te vinden die je inschrijving wil accepteren:
De huisarts van je vriend is verplicht je als patient aan te nemen. Ben hier achter gekomen toen mijn vriendin bij me kwam wonen en alle huisartsen in de buurt geen nieuwe inschrijvingen meer wilden accepteren.
Ja, en het liefst nog op een briefje geschreven als bewijs.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:07 schreef Netsplitter het volgende:
Heb je voor alles in je leventje een bevestiging nodig?
Dus de logische conclusie is: Dat je die huisarts moet bellen!quote:Op woensdag 23 december 2009 08:07 schreef tliciouz het volgende:
Omdat ik het gewoon graag even wil weten.
Dat laatste zou sowieso wel het geval zijn. Toch bedankt dat je zo vriendelijk wasquote:Op woensdag 23 december 2009 08:13 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dus de logische conclusie is: Dat je die huisarts moet bellen!
Wij weten zijn schema en humeur toch niet
Idd.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:24 schreef Chinless het volgende:
En anders heb je altijd nog de huisartsenpost of het ziekenhuis.
Bedankt voor je nuttige bijdrage.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:25 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Idd.
Die zijn er altijd voor mensen die te lui of te dom zijn om de huisarts eerst te bellen.
Wat?quote:Op woensdag 23 december 2009 08:26 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Bedankt voor je nuttige bijdrage.
Je hebt je punt nu wel duidelijkquote:Op woensdag 23 december 2009 08:27 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wat?
Wil je beweren dat het niet zo is?
quote:Op woensdag 23 december 2009 08:30 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Je hebt je punt nu wel duidelijk
Om half 9 is de arts wel bereikbaar. Dus wat had hij te vertellen?quote:Op woensdag 23 december 2009 08:26 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Bedankt voor je nuttige bijdrage.
De eerste huisarts nam geen nieuwe patiënten aan die verwees me door naar een andere daar is de praktijk van dicht die verwees me door naar een andere en daar sta ik nu al 10 min in de wacht.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:32 schreef Godtje het volgende:
[..]
Om half 9 is de arts wel bereikbaar. Dus wat had hij te vertellen?
Eindelijk een serieuze reactie bedankt. Heb de dokter al gebeld maar word van het kastje naar de muur gestuurd. En nu heb ik eindelijk een dokter gevonden waar ik me in kan schrijven maar daar moet ik eerst overal kopietjes van maken en dat kan niet bij hun dat moet ik zelf maar uitzoeken en ik kan dus niet lopen naar de dichts bijzijnde supermarkt. En ik kon dan ook niet meteen terecht maar dat duurde even. Met andere woorden nog niks opgeschoten.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:41 schreef SolidasRock het volgende:
Ik hoop dat ik niet stoor in dit topic omdat sommige ongestelde mannen denken dat ze hun PMS hier in dit topic kwijt kunnen raken.
Voor alle duidelijkheid: TS is niet bezig met dood te bloeden en in een zelf geopende topic aan het vragen wat ze het beste kan doen. Tis een niet urgente medische kwaal waar ze ff wat "wijsheid" van medefokkertjes wenst.
TS, je kan ook terecht op de EHBO-afdeling van een willekeurige ziekenhuis.
Wanneer TS wijs was geweest had ze gisteren al actie ondernomen, niet pas op het moment dat ze geen poot meer kan verplaatsen.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:41 schreef SolidasRock het volgende:
Ik hoop dat ik niet stoor in dit topic omdat sommige ongestelde mannen denken dat ze hun PMS hier in dit topic kwijt kunnen raken.
Voor alle duidelijkheid: TS is niet bezig met dood te bloeden en in een zelf geopende topic aan het vragen wat ze het beste kan doen. Tis een niet urgente medische kwaal waar ze ff wat "wijsheid" van medefokkertjes wenst.
TS, je kan ook terecht op de EHBO-afdeling van een willekeurige ziekenhuis.
Ga even lekker tegen iemand anders zeiken. Gister had ik er nog geen eens zo heel erg last van. Het was alleen een beetje gevoellig. Vanaf vanochtend is de pijn verergerd. En ik heb de dokter al gebeld zoals je al kon lezen maar daar had ik niks aan.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:49 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer TS wijs was geweest had ze gisteren al actie ondernomen, niet pas op het moment dat ze geen poot meer kan verplaatsen.
Daarbij is de SEH daar niet voor bedoeld.
Dan kan TS beter de doktersdienst bellen, die zijn daar namelijk voor.
Heb je last van ochtendhumeur? Ik zie je overal op FOK posten maar nog nooit in deze trant?quote:Op woensdag 23 december 2009 08:49 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer TS wijs was geweest had ze gisteren al actie ondernomen, niet pas op het moment dat ze geen poot meer kan verplaatsen.
Daarbij is de SEH daar niet voor bedoeld.
Dan kan TS beter de doktersdienst bellen, die zijn daar namelijk voor.
Ik heb geen last van een ochtendhumeur.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:55 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Heb je last van ochtendhumeur? Ik zie je overal op FOK posten maar nog nooit in deze trant?
SEH kan daar wel voor gebruikt worden. Zie mijn eerdere post. Ze zullen haar niet wegsturen maar ze zal wel als niet urgente patient misschien wel lang mogen wachten voor ze aan de beurt is. Maar dat heeft ze dan ook weer beetje aan zichzelf te danken?
Wat een vervelend gastje ben jij zeg. Ik heb de dokter allang gebeld lees mijn post terug dan! Ik weet dat ik een dokter op moet bellen, maar ik wou gewoon even weten of ik sowieso daar wel terecht kon of dat ik eerst mezelf in moet schrijven wat ik nu volgens die dokter wel moet doen en kan pas later terecht daar. Lees gewoon eerst even voordat je hier een post plaats die nergens over gaat.quote:Op woensdag 23 december 2009 08:57 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik heb geen last van een ochtendhumeur.
Wel van TS omdat ze eerst hier wil horen dat ze langs een dokter moet gaan en zelf blijkbaar niet kan verzinnen dat ze bv ook de doktersdienst kan bellen.
Tuurlijk kunnen ze daar voor gebruikt worden.
Maar dan zit TS wel een paar uur te wachten voordat ze geholpen wordt als ze een beetje pech heeft.
Dat gebeurd namelijk met cases die niet spoedeisend zijn.
Zoals ik al zei, bel de doktersdienst.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |