Sterkte in ieder gevalquote:Op woensdag 23 december 2009 15:42 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nou, wel dat hij nu ineens opgenomen is...
KUDT met DTquote:Op woensdag 23 december 2009 15:27 schreef Vlarp het volgende:
Oke... Herbert gaat de feestdagen heel verdrietig in. Hoor net dat beste vriend van me waar kanker geconstateerd is vanmorgen opgenomen is in het ziekenhuis voor een spoed operatie![]()
Heb jij Stroek ooit met liefjes gezien dan ?quote:Op woensdag 23 december 2009 15:27 schreef MisterO het volgende:
[..]
Voorspelbaar![]()
Hoe gaat het met Stroek en zn liefjes?
Nou, misschien hou jij je op de vlakte, dat kan tochquote:Op woensdag 23 december 2009 15:49 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Heb jij Stroek ooit met liefjes gezien dan ?
Enige wat jij nu kan doen is voor hem zijn...quote:Op woensdag 23 december 2009 15:42 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Nou, wel dat hij nu ineens opgenomen is...
Klopt. Komt zeker goedquote:Op woensdag 23 december 2009 15:56 schreef MisterO het volgende:
[..]
Enige wat jij nu kan doen is voor hem zijn...
beter een vredepijpje, of een cursus pijpen voor vredequote:Op woensdag 23 december 2009 15:55 schreef MisterO het volgende:
[..]
Nou, misschien hou jij je op de vlakte, dat kan toch![]()
Ik ben boodschappen doen, de kou trotseren, en nog een kadotje zoeken voor mn huisgenoten!
Misschien een cursus anger controle wat voor hun
quote:Op woensdag 23 december 2009 13:22 schreef MisterO het volgende:
De arrogantie die mensen soms hebben, te hilarisch. Voor de grap zouden we allemaal naar dat kuttige showchat moeten gaanLike i give a damn.
Ik mag de meerderheid hier nietquote:
Het is helaas niet mijn maatquote:Op woensdag 23 december 2009 17:21 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik mag de meerderheid hier niet. En wie de schoen past trekke 'm aan.
had piet 30 nov 2005 ook goed voorspeld ?quote:Op woensdag 23 december 2009 18:11 schreef Waxxer het volgende:
Nu waarschuwt Piet Paulusma, toch welm hét icoon, de norm in de weerwereld, dat je ook morgen niet de weg op moet gaan als dat niet persé hoeft. Maar ik moet met de trein, morgenavond. Als ik dán strand, koop ik 28 december handjecontantje en ik zie wel hoe ik het dan doe, maar dan koop ik een auto.
Ik ben nu al bang dat ik morgen weer de sjaak ben.
Als gefilmd is op feestjes, verjaardagen, BBQ etc. wat op dvd is gezet, maar das ook maar een keertje.quote:Op woensdag 23 december 2009 18:12 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Kijkt u zichzelf eigenlijk ook wel eens terug op de dvd's?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |