KLB-Culinair.TS stond net in de keuken zijn zalmfilet te bakken (echte bazen eten biefstuk

, dat weet ik, maar ik koos nu voor zalmfilet. Waarom dat is behoeft verder geen uitleg, neem het gewoon voor feit aan, lieve klb-er).
En toen dacht ik dus, goh, misschien is het lekker als ik daar wat ui-ringen doorgooi. TS wilde ook wat kikoman erbij doen, maar helaas, die was op. Da's
wel lekker hoor!
Dus ik pakte een grote ui, uit het uienmandje, en wat bleek toen ik 'm opensneed: Aan beide kanten zat zo'n hele dikke prop.
Ja, da's gek he? Hoewel dat natuurlijk vaker het geval is bij m.n. grote uien. Gevolg: er bleef maar een klein beetje ui over.
Een FUUUUUUU-momentje.
2e verhaaltjeOoit, lang, lang, lang geleden hoorde ik eens van een jongen dat hij gezellig in Frankrijk op vakantie was met zijn ouders, in zo'n leuke Eurocamptent. Jazeker. (Daar hoef je heul niet zo neerbuigend over te doen). Hij dacht: goh, ik heb een E-eeeeeenorme dorst. Hij liep richting de koelkast, trok deze open, en zag een overheerlijk pak melk. Echte mannen drinken uit pak, jwtz. Hij zette het pak aan zijn lippen......FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!
Lees hier wat er gebeurde:
1 | Er zaten allemaal mieren in het pak, die hij opdronk. |
Dames en heren, dit is
KLB-Culinair.Voor al uw culinaire uitglijers en FUUUUUU-momenten.
DUMP ZE HIER!