Helemaal wausquote:Op maandag 21 december 2009 12:37 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ja, en de echte classics dan hè![]()
Ik draag op het moment zelfs een cavello onder mijn trui.
Nee johquote:Op maandag 21 december 2009 12:41 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Kon ook, verander het maar hoor
tun tan tun tan tun tan tun tan TUN TAN TUN TANquote:Op maandag 21 december 2009 12:50 schreef Gert het volgende:
Wie doet er even het Jaws-muziekje dramatisch neuriën?![]()
[ afbeelding ]
Zo dat is mooie witte ellende!quote:Op maandag 21 december 2009 12:50 schreef Gert het volgende:
Wie doet er even het Jaws-muziekje dramatisch neuriën?![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 december 2009 13:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
tun tan tun tan tun tan tun tan TUN TAN TUN TAN
Ik had dat op het moment dat het water kouder werd en ik niets meer zag.quote:Op maandag 21 december 2009 13:32 schreef Copycat het volgende:
Als ze dat lied vroeger neurieden en ik was in het water, werd ik helemaal panisch.
En nee, dan maakte het niet uit of ik in zee, op een meer of in een zwembad zwom.
Ik krijg helemaal zin om in zo'n bootje keihard van een sneeuwhelling te stormen.quote:Op maandag 21 december 2009 13:44 schreef Dementor het volgende:
En toen ik klein (4/5) was heb ik ook wel eens een "laura" uitgehaald door met mijn opblaasboot de zwemplas over te willen steken en na een meter of 20 al te kapseizen (omdat iemand per ongeluk een bal gooide).
Ik heb toen heel even in het water gelegen en ben er gelukkig op tijd uitgehaald, helaas had ik toen geen 3500 euro op zak.
[ afbeelding ]
Geweldig!quote:Op maandag 21 december 2009 13:56 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik ben wel eens opgehaald door de Franse kustwacht. Ik was zo ver van de kust afgedreven met een surfplankje dat ze een motorboot hadden gestuurd om mij op te halen. Ik in de boot en de surfplank er achter. Na vijf minuten bleek dat die boot van de kustwacht zonder benzine zat en toen kwam er weer een boot om ons te redden. In colonne boot-boot-surfplank terug naar de kust gegaan!
Yep! De Franse kustwacht is vast net zoiets als het Franse leger. Het materiaal hebben ze wel, maar ermee om kunnen gaan is wat anders.quote:
Dat deze reclame nu net onder je moet staanquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |