Dat is wel even geledenquote:Op zondag 20 december 2009 04:12 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Vroegâh kon je ze nog uitschoppen
dat we in een van oorsprong blank land wonen is al lang niet meer de actualiteit, ts.quote:Op zondag 20 december 2009 04:09 schreef TNA het volgende:
Ik bedoel, laat het binnen licht zijn en buiten donkerDank voor uw aandacht
Hier en daar vindt je ze nog wel eens.quote:Op zondag 20 december 2009 04:12 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Vroegâh kon je ze nog uitschoppen
Mjah, maar wat waren dat mooie tijdenquote:
Kan ze niet vinden hier in de stadquote:Op zondag 20 december 2009 04:26 schreef Frishe het volgende:
[..]
Hier en daar vindt je ze nog wel eens.
komt omdat er geen lantaarpalen staan, blindequote:Op zondag 20 december 2009 04:33 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Kan ze niet vinden hier in de stad
Dat komt omdat die keppeltjes niet blijven zitten tijdens het rammelen.quote:Op zondag 20 december 2009 04:35 schreef diemeisjedezekonijn het volgende:
[..]
komt omdat er geen lantaarpalen staan, blinde
meer peen vreten, heb je ze niet nodig.
Mijn opa zaliger vroeg altijd: heb je ooit een konijn met een bril gezien dat niet joods was?
een echte jood koopt bison kit om dat euvel te verhelpen. Antoinette Herztenberg raadt het zelfs aan, en dat is toch onze uber deutschen jungfrau am national televisione. Snap sowieso niet dat ze een keppeltje dragen.quote:Op zondag 20 december 2009 04:37 schreef Frishe het volgende:
[..]
Dat komt omdat die keppeltjes niet blijven zitten tijdens het rammelen.
Of zou het zijn om beginnende kaalheid te maskeren? Misschien zijn het wel undercover katholieke priesters die infiltreren binnen de joodse samenleving om een diamantenhandel op te zetten.....quote:kijk mij eens met mijn haarbedekkend mediumpje om de overheid op stang te jagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |