Kom maar op! Maar ik ga wel eerst ontbijtenquote:Op zondag 20 december 2009 11:49 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ow gaan we zo beginnen ja? Zo ken ik er nog wel meer!
Wat ben jij grof in de mond opeens?!quote:Op zondag 20 december 2009 11:23 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Is dit een teken van boven? Klote sneeuw
Heb je nou heel stoer met een elleboog uit het klapkantelraampje zitten hangen om die foto te maken?quote:Op zondag 20 december 2009 11:33 schreef Vlarp het volgende:
Het sneeuwt echt mega hard hier!
http://twitpic.com/ubsq0
Ik baal van die sneeuw...quote:Op zondag 20 december 2009 12:19 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Wat ben jij grof in de mond opeens?!Hoe kan dat dan nou??!!
Lampjes ophangen en alles? Nou, gisteren of eergisteren zei je nog dat het zo romantisch is om te wandelen in de sneeuw en dat het dan knispert of hoe noem je dat, ik ben nu als Stroekie aan het "praten" dus misschien weet hij het goede woord, maar dat doet nu allemaal niet meer ter zake? Je kunt anders ook een sneeuwpop maken met een hoed en een sjaal om, een paar knopen als ogen en natuurlijk een flinke winterwortel, als je dat allemaal tenminste hebt.quote:Op zondag 20 december 2009 12:22 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik baal van die sneeuw...
*woesh* weg plannen
ow ja die mogelijkheden bestaan allemaal nog steeds! Sterker nog, er ligt nu meer sneeuw dan alle afgelopen dagen samen.quote:Op zondag 20 december 2009 12:28 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Lampjes ophangen en alles? Nou, gisteren of eergisteren zei je nog dat het zo romantisch is om te wandelen in de sneeuw en dat het dan knispert of hoe noem je dat, ik ben nu als Stroekie aan het "praten" dus misschien weet hij het goede woord, maar dat doet nu allemaal niet meer ter zake? Je kunt anders ook een sneeuwpop maken met een hoed en een sjaal om, een paar knopen als ogen en natuurlijk een flinke winterwortel, als je dat allemaal tenminste hebt.
Dit is in Numansdorp, Waxquote:Op zondag 20 december 2009 12:21 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Heb je nou heel stoer met een elleboog uit het klapkantelraampje zitten hangen om die foto te maken?En ga je in dát huis wonen?
Oohh oke, nou, een dakraam dan kortweg oke ja dan.quote:Op zondag 20 december 2009 12:39 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Dit is in Numansdorp, Wax
En, ik heb geen kantklapscharnierbuitel-raampje
hier niet eigenlijk?quote:Op zondag 20 december 2009 13:06 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Oohh oke, nou, een dakraam dan kortweg oke ja dan.
Maar het sneeuwt maar door he.
Hela, verzin je eigen teksten!quote:
Verder gaat het wel met je?quote:Op zondag 20 december 2009 13:45 schreef Waxxer het volgende:
Hier nu droog, doch wit. We wachten af. Oh, dit is een forum. Dan w88 we af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |