quote:
quote:Op zaterdag 19 december 2009 16:06 schreef Bartjebart het volgende:
Vanaf snel weer "wie is de mol?" GE-WEL-DI-GE tv
Hier ook!quote:Op zaterdag 19 december 2009 17:02 schreef Steve het volgende:
[..]![]()
WIDM
![]()
Fan van het eerste uur hier.
Wat ga je voor ons koken?quote:
ik kies ook altijd de verkeerdequote:Op zaterdag 19 december 2009 16:14 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
7 januari weer!
En het mooie is, elk jaar denk ik 100% zeker te weten wie de mol is en elke keer heb ik het mis
recht toe recht aan zonder romantische franje want dat kan prima in de bouquetreeksquote:Op zaterdag 19 december 2009 19:39 schreef wonderer het volgende:
Wat is volgens jullie een goed erotisch verhaal voor en met homo's? Ik moet/wil er zelf een schrijven maar ik ben er neit zo goed in. Moet het subtiel of juist expliciet? Heel uitgebreid of is beknopt ook goed zodat je er zelf bij kunt bedenken? Moet de setting en het plot per se happy zijn of mag het ook wat minder positief, als er maar seks in zit?
maar wonderer heeft als opdracht toch een erotisch verhaal te schrijven en niet romantischquote:Op zaterdag 19 december 2009 20:11 schreef Steve het volgende:
Nou, heel plastisch seks beschrijven vind ik nou niet bepaald lekker lezen.Een beetje eigen fantasie gebruiken lijkt me het beste voor een verhaal.
de kijkwijzer ook op boeken gaan toepassenquote:Op zaterdag 19 december 2009 20:14 schreef Vlarp het volgende:
Of heel expliciet beschrijven, maar dan loop je het risico dat mensen je boek bevlekken
Oeh, straks even terugkijken.quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:14 schreef Stroekie het volgende:
oeh ries en de rest van de cast van full monty bij lieve paul
Dat boeit me niet zo, maar het gaat om een verhaal in een tijdschrift. Dus dat boeit me al helemaal nietquote:Op zaterdag 19 december 2009 20:14 schreef Vlarp het volgende:
Of heel expliciet beschrijven, maar dan loop je het risico dat mensen je boek bevlekken
In welk tijdschrift moet dit gaan komen?quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:28 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat boeit me niet zo, maar het gaat om een verhaal in een tijdschrift. Dus dat boeit me al helemaal niet
euh... ja?!quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:25 schreef Steve het volgende:
Is het raar als ik nog nooit een Expreszo heb gelezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |