De vijfde lag er wel sneeuw hier in ieder geval. Volgens mij had het toen die nacht gesneeuwd. En in de nacht dat Seb beoren is sneeuwde het heel hard in Brabant. Ik heb in zijn boek nieuwsartikelen uit de krant met als kop iets over hevige sneeuwval. En het was de hele week -10 ofzo.quote:Op vrijdag 18 december 2009 20:09 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
toen elin geboren werd lag er geen sneeuw? en beterschap voor seb
Ik heb dr niks van gezien, ik denk als ik naar het ziekenhuis had gemoeten dat het minder was geweestquote:Op vrijdag 18 december 2009 20:24 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
De nacht dat Annicka geboren werd sneeuwde het.Dat vond ik zelf heel leuk.
Hehe, hier ook, en die moest van ver komen. We hebben even later ook een andere kraamverzorgster gekregen, omdat die wél uit de buurt kwam...quote:Op vrijdag 18 december 2009 20:29 schreef Estrys het volgende:
[..]
Ik heb dr niks van gezien, ik denk als ik naar het ziekenhuis had gemoeten dat het minder was geweestDe kraamzorg kwam een half uur na de geboorte
welkom! Ik heb ook nog steeds ouderschapsverlof.. 4 uur in de weekquote:Op vrijdag 18 december 2009 20:59 schreef Basboussa het volgende:
Ik kom ook even hallo zeggen, en mezelf voorstellen, al lurk ik al een eeuwigheid hier. Eindelijk dan de stap gezet en me aangemeld, heb een dochter (Beisan) van net 9 maanden, en er lag geen sneeuw op de dag dat zij geboren is. Had wel gekund overigens, want wij wonen in Toronto, Canada, en het is hier dus elke winter wit. Er ligt hier nu nog niet zoveel sneeuw, maar dat komt nog wel. Het is wel koud overigens, en daar ik geen auto rijd, betekent dat dochter en ik veel thuis zitten, en Oprah kijken... En ik heb nog steeds ouderschapsverlof!!! Wie is er jaloers?
Ik heb de sneeuw ook alleen maar vanuit het raam gezien hoorquote:
Ik ben huilend weggefietst idd. Ik blijf niet bij hem, ben echt dood en doodmoe. Hij kwakkelt nu al een maand, oorontstekingen die niet overgaan, waardoor hij elke nacht van 11 tot 1 en van 3 tot 5 huilt. Dat ben ik niet gewend, hij sliep altijd door. Het sloopt je echt, die doorwaakte nachten. Dan vannacht erbij, waar we van half 3 tot 5 en vervolgens om half zeven wakker waren. De hele dag in het zknhs, de stress: kortom, ik kan niet meer. En ik ben aan het wassen want hij heeft al zijn rompers, pyjama's en slaapzakken onder gespuugd.quote:Op vrijdag 18 december 2009 21:51 schreef Estrys het volgende:
Bodpa ik hoop dat je een beetje kan slapenHet is zo vreselijk om je kind in het ziekenhuis achter te laten (gelukkig is papa bij hem). Ik hoop dat het niks ernstigs is.
Sterkte meissie!quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:18 schreef bodpa09 het volgende:
Dankjullie wel voor de sterktewensen trouwens! Lief!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |