Heel kort stukje. Nederland 1. KRO. De Reünie met Rob Kamhues.quote:Op zondag 10 januari 2010 21:43 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Waar?
Dat kan ik niet vinden. Hij was voor zijn overlijden al geruime tijd ziek, vond ik zojuist. Ik vermoed dus zoiets als kanker.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:04 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Hoe is hij overleden dan?
Uitleg, want ik ben bang dat het niet helemaal duidelijk is, Leysner is in 2004 overleden. Zijn foto werd getoond in dat programma omdat hij leraar was van deze klas.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:14 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Ok gecondoleerd.
Ontopic: laatste tijd geen ruzie meer.
Sneijder-grap richting Velthuizen is gewoon geaccepteerd binnen de sfeer onderling.
Nou, ik haal daar regelmatig grappen uit. Net als bij de McDrive. Even een opsomming.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:20 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Uhh.. wat deed je bij Media-markt dan?
Ja, was ook best lachen. Borst overdreef.
bsc Groningenquote:Op zondag 10 januari 2010 22:32 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Haha nee.. waar dacht je?
Ja, zo heten ze nu. Was eerst bsc. Toen cendris bsc en nu dus cendris.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:33 schreef NelsonWandelaar het volgende:
cendris bedoel je?
Ja. Je kan me wel mailen op een hotmail-adres.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:37 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Hm. Nee, nooit gewerkt.
Woon je nog steeds in Groningen dan?
Ja, dat klopt.quote:Op zondag 10 januari 2010 22:43 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Ben je geboren in 1975 of klopt dat niet?
quote:Op zondag 10 januari 2010 22:54 schreef VatosLoco het volgende:
Tering Barca, gestopt met lezen na de 2e pagina, maar aan alles druipt af dat jij een gefrustreerd ajaxsupportertje bent want niet zijn persoonlijke gevoelens opzij kan zetten jegens spelers van andere clubs, vooral Van Bommel heeft het veel te verduren bij jou, dat komt vooral door zijn tijd bij PSV en dat is en alles te lezen, je mening en feiten wat je zo lekker opsomt is iets wat jij maar ook echt jij alleen ziet, jij vind een uitstraling reden genoeg om iemand te haten. Nou laat ik je zeggen wat ik in mijn glazen bol zie, Sneijder is een irritant mannetje, je ziet het aan alles wat hij doet, stiekem gezicht, neukt andermans vriendin, schept op over zijn loon, daarbij lutser maak een eigen Van Bommel KLB topic als je zo de pis op die gast hebt, niks mis met die jongen, onder Van Marwijk luistert hij, en speelt hij goed, dat je geliefde wesley maar eens z'n koppie erbij houd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |