De meeste fokkers kennen mij als een rustige jongen. Er zijn bepaalde zaken die mij echter gek.. maar dan ook knettergek maken! nee stop.. lees door!
Ik was dus van de week op de kerstmarkt. Alles goed en wel, aan de gezellige kerstfeest heb ik mijn hart verkocht. Dus ik zat naar de kraampjes te kijken (had sowieso nog een paar kerstcadeautjes nodig),
totdat ik opeens een flinke duw kreeg van achter(tijdens het kijken naar wat spulletjes). Toen ik me omdraaide, keek ik recht in het gezicht van een oude bekende. "Nu ben je maar in je eentje he
sukkel", zo grijnsde Ramazan. Ik was als een kat in het nauw gedreven en zag vanuit mijn ooghoeken dat Ramazan het dit keer goed voorbereid had. Er waren een stuk of 10 mannetjes achter hem (de een zag er nog wiggerachtiger uit dan de ander).
Toen gebeurde alles in een flits. En flitsen zijn mij niet onbekend. Op vechtkampen heb ik geleerd om binnen 1 seconde van 0 tot 100 te gaan. Dit draait op automatismen, beste vrienden. Automatismen
die je enkel leert door hard te trainen, je omgeving te gebruiken en het vechtspelletje slim en innovatief te spelen.
Ramazan haalde uit en ik liet me vallen. Ramazan raakte helaas de kraamverkoper die meteen K.O. was. Tijdens het zakken gaf ik hem een gerichte vuisstoot tussen zijn ballen. Hij krimpte van de pijn.
Het gevecht was nu "on" en ik zat op "the point of no return". Ik wreef een gast een kerstbal in iemand zijn gezicht (ter vergelijking, dit heeft hetzelfde effect als je kop door glas rossen.. de gast in kwestie
wenste dat hij nooit geboren was), terwijl ik een uppercut aan een ander gaf. Net toen het moment het hoogst was , klonk er een schreeuw. Vanuit een kraam sprong mijn mattie, Tanker-T, mij te hulp!!
Aan de andere kant kwam Rinus aanrennen... Serieus.. ik hou van mijn vrienden! Dit geeft aan dat kracht niet enkel komt in numbers, in kracht maar ook in unity.
Terwijl mijn 2 matties ook bezig waren met knokken, verstopte ik me in de kerstboom rechts naast het kraampje. Die andere gasten begonnen me op een gegeven moment te missen en gingen zoeken. de laatste in de stoet joelende wiggers die voorbij kwam , greep ik (beetje als in het zwembad verhaal) maar dit keer legde ik hand op zijn mond terwijl ik hoofd naar achter trok en gaf m elleboog op zijn adamsappel.
Hij dwaalde af in een langdurige vergetelheid.
Het gevecht verplaatste zich hierna (we moesten expanden, we verloren grond en ze kwamen akelig agressief dichtbij met veel mensen) naar het poffertjeskraampje en de strijd begon hier pas echt. Het werd een waar poffertjesspektakel die zijn weerga niet kent. "Hier Ramazan, eet je buikje maar rond" siste ik Ramazan toe, terwijl ik 4 poffertjes in zijn gezicht uitwreef. Tanker-T en R. Waren niet van plan te capituleren of er een food fight van te maken en met vreugde zag ik dat ze BJJ en Biu Tze op een goede manier toepasten (evenals diverse Krav Maga technieken).
echt veel weet ik er ook niet meer van af. Ja, het was koud en het gebeurde in een flits.
Herinner me wel nog en dit is grappig:
Ik was dus aan het knokken met zo jongen en liep tijdens blokken en stoten naar achter. Opeens lag daar zo een ander slachtoffer en trapte er vol met mijn voet op. Mijn voet plantte zich keihard op zijn kruis en hij schreeuwde het uit. ik kan me enkel herinneren dat het klonk als het gegil van een varken en ik er gek van werd. Ik weet nog dat ik hem hierna een trap tegen het hoofd gaf, enkel om van zijn gegil af te zijn
Dat er verder nog een klein sneeuwballengevecht was, staat buiten kijf. Ik wist dat Ramazan dat smerig speelde (met stenen tussen nepsneeuwballen)
Natuurlijk was de politie bij deze allang gebeld en we werden weer opgepakt. "een oude bekende", zo zei oom agent terwijl ie me in de boeien sloeg.. Ramazan is natuurlijk op vrije voeten. Tevens heb ik het gevoel dat ik nog vele encounters ga krijgen met deze debiel... ik heb wellicht de strijd gewonnen.. maar de oorlog nog lang niet..
De klacht moge duidelijk zijn. Rest mij niet meer dan jullie een spetterend weekend toe te wensen!
Klacht: ruzie op de kerstmarkt
Klacht 2: Mensen die niet snappen dat kerstmis voor vrede op aarde staat
Klacht 3: Opgepakt worden
Voordeel: Vrienden die er voor je staan!
[ Bericht 9% gewijzigd door Michielos op 17-12-2009 13:23:12 ]
Michielos topics zijn als het eten van oesters.