Beter blijft je vriendin waar ze is, ik zou vandaag sowieso niet gaan reizen als het niet volstrekt nodig isquote:Op donderdag 17 december 2009 16:01 schreef JackHerrer het volgende:
Op 9292ov.nl staat dat er waarschijnlijk helemaal geen bussen meer gaan rijden vandaag. Gelukkig zit ik al op mijn warme kamer, maar mijn vriendin moet vanavond nog uit Oisterwijk hier zien te komen, hopen dat de ns zijn werk blijft doen..
net op het nieuws: chaos in tilburgquote:Op donderdag 17 december 2009 16:03 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Beter blijft je vriendin waar ze is, ik zou vandaag sowieso niet gaan reizen als het niet volstrekt nodig is.
Welk nieuws? Ow wacht als het radio is kan je het natuurlijk niet meteen terugluisterenquote:Op donderdag 17 december 2009 16:04 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
net op het nieuws: chaos in tilburg
Ze is aan het werk bij Amarant, dus ik denk niet dat ze zin heeft om de nacht daar door te brengen. Ik woon zelf vlakbij station west dus zolang de treinen rijden is er vrij weinig aan de hand.quote:Op donderdag 17 december 2009 16:03 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Beter blijft je vriendin waar ze is, ik zou vandaag sowieso niet gaan reizen als het niet volstrekt nodig is.
Ah ok, ik dacht dat ze daar woonde. Dan wens ik haar iig heel veel succesquote:Op donderdag 17 december 2009 16:06 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Ze is aan het werk bij Amarant, dus ik denk niet dat ze zin heeft om de nacht daar door te brengen. Ik woon zelf vlakbij station west dus zolang de treinen rijden is er vrij weinig aan de hand.
X-fmquote:Op donderdag 17 december 2009 16:04 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Welk nieuws? Ow wacht als het radio is kan je het natuurlijk niet meteen terugluisterenmaar dan luister ik om half 5 even naar de headlines.
jah is tot nu toe alleen nog maar Richting eindhovenquote:Op donderdag 17 december 2009 16:08 schreef theKiD het volgende:
En ik zie net dat rondom eindhoven, alles dicht zit op de weg.. (nu.nl)
Jawel, maar volgens mij bezuinigen ze erop. Het is altijd hetzelfde hierquote:Op donderdag 17 december 2009 16:07 schreef defibrillator het volgende:
Strooien ze niet in Tilburg ofzo?
tilburg: bus veolia.quote:Op donderdag 17 december 2009 16:07 schreef defibrillator het volgende:
Strooien ze niet in Tilburg ofzo?
ja maar sneeuw is ook gewoon mooi :dquote:Op donderdag 17 december 2009 16:46 schreef dramatiek het volgende:
kreeg me net toch een mooie lach van een mooie meidIedereen loopt er vrolijk bij door het weer. Tenminste zo lijkt het wel,
Alleen de mensen die vrij zijn, lachen.. De rest nietquote:Op donderdag 17 december 2009 16:46 schreef dramatiek het volgende:
kreeg me net toch een mooie lach van een mooie meidIedereen loopt er vrolijk bij door het weer. Tenminste zo lijkt het wel,
quote:Op donderdag 17 december 2009 17:51 schreef theKiD het volgende:
1 uur geleden is een kerel vanuit Loven, via ringbaan oost naar snelweg gereden, hij is nog steeds op de ringbaan en niet op de snelweg
Dat gaat een latertje worden. Hoe lang ben je al onderweg?quote:Op donderdag 17 december 2009 18:01 schreef Crazy-M het volgende:
Afrit is al file. Smog borden staan aan.
Gvd zeg! Nou sterkte dan maar.quote:Op donderdag 17 december 2009 18:05 schreef Crazy-M het volgende:
1700 in eindhoven weg gereden. Rijd erg langzaam. Wat ik nu al zie is dat het op kruising dicht zit
Mooi he? Er zijn landen/streken waar het minstens de helft van het jaar sneeuwt, en daar gaat gewoon alles verder, maar hier.... ohw sneeuw... BAF alles stil...quote:Op donderdag 17 december 2009 18:15 schreef JeffreyXL het volgende:
Echt heerlijk trouwens. Er valt 10cm sneeuw en half nederland staat op zijn kop
En alle sluiproutes ook.. Dus vergeet het maar als je daarover moetquote:Op donderdag 17 december 2009 18:00 schreef styliste het volgende:
ringbaanwest zit helemaal vast
Idd! Stond op het station en moest er nog aan denken. Alle noodplannen uit kast, nederland op zijn gat en geen vervoer meer mogelijk.quote:Op donderdag 17 december 2009 18:19 schreef Guard het volgende:
[..]
Mooi he? Er zijn landen/streken waar het minstens de helft van het jaar sneeuwt, en daar gaat gewoon alles verder, maar hier.... ohw sneeuw... BAF alles stil...
Nee wel met de auto de stoep opgegleden. Ik stuurde wel, maar de auto ging rechtdoorquote:Op donderdag 17 december 2009 18:21 schreef styliste het volgende:
zijn jullie al gevallen?
quote:Op donderdag 17 december 2009 18:26 schreef JeffreyXL het volgende:
[..]
Nope heb er wel veel zien vallen. Jij?
Waar moet je ergens naar toe? Ik deed nog anderhalf uur om van het centraal station naar norrd te komen.quote:Op donderdag 17 december 2009 18:26 schreef Crazy-M het volgende:
Nee maar lijkt hier meer een schaatsbaan.autos slippen gewoon weg. Bijna bij brug over de puis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |