Met 3d brilletjequote:Op woensdag 16 december 2009 09:24 schreef MeraViglioSa het volgende:
Oh, damn. Deze wil ik echt zien!!![]()
http://www.telegraaf.nl/p(...)ecords__.html?p=13,1
Sterkte dan maar!quote:Op woensdag 16 december 2009 09:23 schreef Marrije het volgende:
Wat een opluchting vanmorgen toen ik zag dat er geen sneeuw lag.
Jaaa!quote:
Vette korting op wat, 10 euro?quote:Op woensdag 16 december 2009 09:28 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Jaaa!![]()
In Pathé R'dam openen ze er de nieuwe 3D zaal mee...
En lucky me heeft een kennis die altijd vette korting regelt![]()
Ik ga m even bellen van de week
Ik flikker er 's avonds een deken overheen. Opgelost, slotje. De uitvinding na keukenpapier én gesneden stokbrood. Dekens!quote:Op woensdag 16 december 2009 09:31 schreef Laysa het volgende:
Zo met mn ozo handige spuitbus naar buiten om mn autoruiten te ontdooien
quote:Op woensdag 16 december 2009 09:35 schreef Noek het volgende:
[..]
Vette korting op wat, 10 euro?
[..]
Ik flikker er 's avonds een deken overheen. Opgelost, slotje. De uitvinding na keukenpapier én gesneden stokbrood. Dekens!
Goed bezig Piet....zo leer je je buren goed kennenquote:Op woensdag 16 december 2009 09:35 schreef PietjePuk007 het volgende:
Samen met je buurman krabben terwijl je je handen probeert warm te houden. Zelfs die nostalgie moet eraan geloven.
Je spuit ons allemaal dood! Ook je buurmeisje en de ijsberen.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:37 schreef Laysa het volgende:
[..]
![]()
nou met deze zo niet verantwoordelijke ontdooimeuk verdwijnt het ook als sneeuw voor de zon....en das leuk want gistern stond mn buurmeisje te krabben en ik spuit 1 keer en weg
Muggen ook?quote:Op woensdag 16 december 2009 09:41 schreef Noek het volgende:
[..]
Je spuit ons allemaal dood! Ook je buurmeisje en de ijsberen.
Spray them all!
Yeah babequote:Op woensdag 16 december 2009 09:47 schreef CarOnline het volgende:
Gewoon, handschoenen aan en krabben, spuitbussen zijn voor mietjes![]()
Mogge.
Dekens! Die trek je er vanaf en klaar ben je. Mijn schoonmoeder heeft 1001 dekens, kweenie waarom maar soms krijg ik er weer één en die gebruik ik verstandig. En als de oorlog weer begint, ik heb dekens!quote:Op woensdag 16 december 2009 09:47 schreef CarOnline het volgende:
Gewoon, handschoenen aan en krabben, spuitbussen zijn voor mietjes![]()
Mogge.
Ehh, ja.quote:
Het gaat wel thanksquote:Op woensdag 16 december 2009 09:34 schreef Laysa het volgende:
Mera...ben je al een beetje bij gekomen van de schrik
Wel gaan hoor, no matter whatquote:Op woensdag 16 december 2009 09:51 schreef MeraViglioSa het volgende:
Dat wordt zaterdag nog wat trouwens, weer opnieuw rijles, met vers gebakken doodsangst en een leuk pak sneeuw!![]()
Psiesquote:Op woensdag 16 december 2009 09:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Yeah babe! Duitse nostalgische nuchterheidz
Hmm ja ik moet ook nog wat fleecejes hebben ergens.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:50 schreef Noek het volgende:
[..]
Dekens! Die trek je er vanaf en klaar ben je. Mijn schoonmoeder heeft 1001 dekens, kweenie waarom maar soms krijg ik er weer één en die gebruik ik verstandig. En als de oorlog weer begint, ik heb dekens!
Sommige rijschoolhouders denken daar wel anders over hoor. Met sneeuw, ijzel en gladdigheid gaat het niet altijd door. Bij mij vroeger nooit trouwens. Voor een gewone rijder valt het al niet mee, laat staan dat je van die noobs (no offence, ik was er ook één) de gladheid in stuurt. Zij zijn wel zuinig op hun auto's en hun leven.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Wel gaan hoor, no matter what.
Misschien dat je dat nu even kunt doen dan. Voor Piet én voor mij!quote:Op woensdag 16 december 2009 09:54 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Psies![]()
Piet me boom staat. Heb alleen nog geen foto's, maar heb wel even aan je gedacht zondag.
Zo van: Daar moet ik eens foto's van gaan maken.
Voor Piet.
Ja dat kan ik wel doen.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:56 schreef Noek het volgende:
[..]
Misschien dat je dat nu even kunt doen dan. Voor Piet én voor mij!
Je wil dat we het dichtgooien?quote:Op woensdag 16 december 2009 09:57 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja dat kan ik wel doen.
Sluiten jullie het topic even?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |