Nee Noek, dat zie je negatief. Het is hip om negatieve zaken te zien als 'oppertunity'. Daarnaast moet je na 'iets ergs' zo snel mogelijk de weg weer op anders zie je er als een boom tegenop en dat wordt alleen maar erger. Gewoon gaan, manoeuvreren kan je lerenquote:Op woensdag 16 december 2009 09:56 schreef Noek het volgende:
Sommige rijschoolhouders denken daar wel anders over hoor. Met sneeuw, ijzel en gladdigheid gaat het niet altijd door. Bij mij vroeger nooit trouwens. Voor een gewone rijder valt het al niet mee, laat staan dat je van die noobs (no offence, ik was er ook één) de gladheid in stuurt. Zij zijn wel zuinig op hun auto's en hun leven.
Moet zelf ook nog een foto bij daglicht maken, maar ja wanneer ben je nou in 't licht thuis. Alleen in 't weekendquote:Op woensdag 16 december 2009 09:54 schreef CarOnline het volgende:
Psies![]()
Piet me boom staat. Heb alleen nog geen foto's, maar heb wel even aan je gedacht zondag.
Zo van: Daar moet ik eens foto's van gaan maken.
Voor Piet.
Ik had het idee dat de les hoe dan ook door zou gaan... "Ja lache joh, lekker slippen!"quote:Op woensdag 16 december 2009 09:56 schreef Noek het volgende:
[..]
Sommige rijschoolhouders denken daar wel anders over hoor. Met sneeuw, ijzel en gladdigheid gaat het niet altijd door. Bij mij vroeger nooit trouwens. Voor een gewone rijder valt het al niet mee, laat staan dat je van die noobs (no offence, ik was er ook één) de gladheid in stuurt. Zij zijn wel zuinig op hun auto's en hun leven.
Neehee, ik heb het over slecht weer en jij hebt het over trauma's. We levelen niet en dat is jouw schuld.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:59 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee Noek, dat zie je negatief. Het is hip om negatieve zaken te zien als 'oppertunity'. Daarnaast moet je na 'iets ergs' zo snel mogelijk de weg weer op anders zie je er als een boom tegenop en dat wordt alleen maar erger. Gewoon gaan, manoeuvreren kan je leren.
Ik heb 3 jaar geleden ook 20 lessen met doodsangst doorstaan, waarna ik er uiteindelijk et bijltje bij neergooide omdat het echt niet ging. Oorzaak? Tijdens mijn aller- allereerste les op een hààrtje na gemist worden door een idioot die absurd hard door rood reed en die ik dus niet gezien had.quote:Op woensdag 16 december 2009 09:59 schreef PietjePuk007 het volgende:
Nee Noek, dat zie je negatief. Het is hip om negatieve zaken te zien als 'oppertunity'. Daarnaast moet je na 'iets ergs' zo snel mogelijk de weg weer op anders zie je er als een boom tegenop en dat wordt alleen maar erger. Gewoon gaan, manoeuvreren kan je leren.
Ja want daar zit je op te wachten, verzekeringswerk. Als ik toch ergens een gloeiende hekel aan heb.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:01 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik had het idee dat de les hoe dan ook door zou gaan... "Ja lache joh, lekker slippen!"![]()
Autoschade is niet erg want als er iemand goed verzekerd is dan is het zo'n rijschoolhouder wel![]()
En ach misschien wordt het ook wel gewoon hilarisch
Ja, maar in dat ene uurtje les van Mera in haar scheurbak in de sneeuw komen die 2 zaken wel bij elkaar. Op hetzelfde level.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:02 schreef Noek het volgende:
Neehee, ik heb het over slecht weer en jij hebt het over trauma's. We levelen niet en dat is jouw schuld.
Super Mario heeft ook leuke levels.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja, maar in dat ene uurtje les van Mera in haar scheurbak in de sneeuw komen die 2 zaken wel bij elkaar. Op hetzelfde level.
Met die gedachte hoef je überhaupt nooit meer naar buiten.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:04 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja want daar zit je op te wachten, verzekeringswerk. Als ik toch ergens een gloeiende hekel aan heb.
En een rijschoolhouder kan ook dood natuurlijk. Alles kan kapot.
Oh, dan blijf ik wel binnen al ontgaat het me volledig. Ik spring voorlopig niet in een brandend huis, dat niet nee.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:07 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Met die gedachte hoef je überhaupt nooit meer naar buiten.
Oh oké, ik bleef maar met mijn vinger op het slotjesknopje zitten, 23 minuten lang maar dan laat ik het nu los. Nu!quote:Op woensdag 16 december 2009 10:22 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Haha ik liep even 100 posts voor![]()
Laat nog maar even open dan
Ik heb 18 foto's ofzo.quote:Op woensdag 16 december 2009 10:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh oké, ik bleef maar met mijn vinger op het slotjesknopje zitten, 23 minuten lang maar dan laat ik het nu los. Nu!
Jepquote:Op woensdag 16 december 2009 10:33 schreef CarOnline het volgende:
Ik heb 18 foto's ofzo.
Wil je ze allemaal zien?
Heb je er niet meer?quote:Op woensdag 16 december 2009 10:33 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ik heb 18 foto's ofzo.
Wil je ze allemaal zien?
Hi!quote:Op woensdag 16 december 2009 10:36 schreef Gert het volgende:
Ik heb een geel envelopje maar ik kan niet in mijn inbox. Zo dát is irritant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |