TS vergeet dagelijks een verhaaltje voor te lezen aan zijn rookmelderquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:21 schreef o.us het volgende:
Je geeft hem gewoon te weinig aandacht.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:23 schreef Q.E.D. het volgende:
In mijn flat staan ze soms te paffen onder zo'n rookmelder. Piep-piep, iedereen naar beneden.
Zo heb ik wel wat buurvrouwen in hun pyjama gespot.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:24 schreef flaykd het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Feyenoord Rotterdam
Jouw ex liet standaard alles verbrandenquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:24 schreef Seam het volgende:
Mjn ex had er eentje in de keuken
Iedere keer als de oven werd gebruikt ging hij af
Als je de oven gebruikt en opendoet komt er meestal hete lucht uitquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:25 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Jouw ex liet standaard alles verbranden
Zo'n ding werkt toch op rookdichtheid?quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:27 schreef Seam het volgende:
[..]
Als je de oven gebruikt en opendoet komt er meestal hete lucht uit
Nee hoorquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:27 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Zo'n ding werkt toch op rookdichtheid?
quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:32 schreef skattebaut het volgende:
Mijn vriendins vibrator gaat soms ook spontaan aan...
.
Instabiele rommel die elektronica.
quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:32 schreef Biskwie het volgende:
TS: ga eens een keer onder de douche staan? die geur die van je afkomt is zo heftig dat je rookmelder er door vanslag raakt
kan, dat zijn de optische rookmelders, het andere type is een ionisatierookmelderquote:Op zaterdag 12 december 2009 17:27 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Zo'n ding werkt toch op rookdichtheid?
goeie plek!quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:33 schreef skattebaut het volgende:
Is vreemd, mijn rookmelders liggen in een la en gaan nooit af?
Optische, dat zijn toch die met het radioactieve isotoop americum erin? die rook ioniseren en zo de lucht geleidbaar maken voor een stroompje dat het alarm triggert?quote:Op zaterdag 12 december 2009 17:33 schreef Biskwie het volgende:
[..]
kan, dat zijn de optische rookmelders, het andere type is een ionisatierookmelder
Als die la in de fik vliegt gaan ze echt wel af!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |