MS heeft een tooltje om W7 vanaf usb stick te installeren?quote:Op woensdag 30 december 2009 00:16 schreef lyolyrc het volgende:
Teringzooi, schone installatie van W7 blijft hangen!![]()
Hij geeft de melding "CD/DVD driver missing". Maar de DVD wordt wel afgelezen, want de installatie begint. Uiteindelijk blijft hij hangen bij "Expanding Windows files" op 0% met de mededeling: "Windows cannot install required files. Make sure all files required for installation are available and restart the installation."
Weet iemand wat ik kan doen om ook W7 geïnstalleerd te krijgen? Ik heb al gezocht naar een driver voor mijn DVD drive (Matshita UJ-860S), maar die zijn niet beschikbaar. Upgrade advisor had ik van tevoren al laten draaien, maar die zag geen belemmeringen, ook niet met de DVD-drive.
Ik kom een hoop verschillende (vermoedelijke) oorzaken tegen. De meeste zeggen dat het een gedownloade versie is en dat je hem nog een keer moet branden op lagere snelheid of ander type DVD. De 2e is:quote:Op woensdag 30 december 2009 00:16 schreef lyolyrc het volgende:
Teringzooi, schone installatie van W7 blijft hangen!![]()
Hij geeft de melding "CD/DVD driver missing". Maar de DVD wordt wel afgelezen, want de installatie begint. Uiteindelijk blijft hij hangen bij "Expanding Windows files" op 0% met de mededeling: "Windows cannot install required files. Make sure all files required for installation are available and restart the installation."
Weet iemand wat ik kan doen om ook W7 geïnstalleerd te krijgen? Ik heb al gezocht naar een driver voor mijn DVD drive (Matshita UJ-860S), maar die zijn niet beschikbaar. Upgrade advisor had ik van tevoren al laten draaien, maar die zag geen belemmeringen, ook niet met de DVD-drive.
Voor de rest:quote:The issue has to do with AHCI and optical (not hard) drives (and only applies to a clean installation).
Switching the controller back to IDE mode in the BIOS (which won't affect any drive or the data thereon) fixes the issue.
Ik had de DVD al gekopieerd naar een USB-hard disk, maar dan start hij niet daar vandaan op (opstartvolgorde heb in de BIOS heb ik aangepast).quote:Op woensdag 30 december 2009 05:46 schreef mschol het volgende:
MS heeft een tooltje om W7 vanaf usb stick te installeren?
Ik heb de DVD niet gebrand, maar gekocht via Surfspot. Ik mag toch aannemen dat ik dan een goede DVD heb.quote:Op woensdag 30 december 2009 06:49 schreef Godtje het volgende:
Ik kom een hoop verschillende (vermoedelijke) oorzaken tegen. De meeste zeggen dat het een gedownloade versie is en dat je hem nog een keer moet branden op lagere snelheid of ander type DVD. De 2e is:
[..]
Nog maar even doorgaan met proberen. In ieder geval bedankt voor jullie hulp!quote:
de inhoud alleen kopieeren is niet voldoende..quote:Op woensdag 30 december 2009 12:17 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Ik had de DVD al gekopieerd naar een USB-hard disk, maar dan start hij niet daar vandaan op (opstartvolgorde heb in de BIOS heb ik aangepast).
Hmm, ik kijk even!quote:Op woensdag 30 december 2009 16:24 schreef het_fokschaap het volgende:
je kunt D: toch converteren naar NTFS ?
Ik had inderdaad mijn mobiele HD nog niet bootable gemaakt, waardoor hij niet wilde opstarten vanaf die HD. Dankzij gedetailleerde uitleg die ik had gevonden, staat 64-bit W7 Ultimate er inmiddels op!quote:Op woensdag 30 december 2009 13:30 schreef mschol het volgende:
de inhoud alleen kopieeren is niet voldoende..
quote:Op woensdag 30 december 2009 16:11 schreef het_fokschaap het volgende:
je kunt je pc niet formatteren, althans niet dat ik weet
je kunt wel een schijf formatteren. je wilt dus al je schijven formatteren ?
als je rechtsklikt op je harde schijf in je computer overzicht zit daar ook de optie formatteren, met meer informatie over hoe dit te doen.
ja, dus ?quote:Op maandag 4 januari 2010 13:38 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je kunt een OS partitie niet formatteren.![]()
nee en krijg je vanzelf een waarschuwing van windows met een link naar meer infoquote:Op maandag 4 januari 2010 15:02 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dus kan het niet wat je zegt
Je kunt toch ook geen stoel optillen als je er zelf opzit?
Dus dat maakt het advies beter?quote:Op maandag 4 januari 2010 15:04 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
nee en krijg je vanzelf een waarschuwing van windows met een link naar meer info
zelfwerkzaamheidquote:Op maandag 4 januari 2010 16:12 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dus dat maakt het advies beter?![]()
Het is een verkeerd advies maar omdat windows aan error afhandeling doet is het opeens wel goed.
Vreemd. Ik stop de dvd in de dvd-drive en start de laptop opnieuw op en kan vanaf de DVD alle partities (behalve de verborgen) gewoon formatteren.quote:Op maandag 4 januari 2010 13:38 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je kunt een OS partitie niet formatteren.
Heb ik ook gedaanquote:Op maandag 4 januari 2010 16:02 schreef Lord_Brett_Sinclair het volgende:
Of gewoon tijdens de installatie de partitie formateren (weggooien -> opnieuw aanmaken)
Staat ook al langer in het tips en tricks topicquote:Op dinsdag 5 januari 2010 23:04 schreef CantFazeMe het volgende:
http://computertotaal.nl/(...)e--in-windows-7.html!
Ja duh, maar niet vanuit Windows...quote:Op maandag 4 januari 2010 18:21 schreef Juup© het volgende:
[..]
Vreemd. Ik stop de dvd in de dvd-drive en start de laptop opnieuw op en kan vanaf de DVD alle partities (behalve de verborgen) gewoon formatteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |