Koop dan maar een 350D ofzo, met de 18-200 haal je lang niet alles uit de body wat erin zit.quote:Op donderdag 10 december 2009 07:19 schreef bluebit het volgende:wellicht kun je dan beter eens kijken naar een 18 - 200 lens.
onzin, tenzij je een tamron oid gaat kopen a 160 euro.Er zijn bijzonder goede lenzen op de markt in de prijscategorie 1000 euro die je een flink bereik geven en die niet ophouden bij 80 of 100 mmquote:Op donderdag 10 december 2009 07:37 schreef Muzrub het volgende:
[..]
Koop dan maar een 350D ofzo, met de 18-200 haal je lang niet alles uit de body wat erin zit.
Die lenzen zijn kwalitatief gewoon bagger, heel simpel.
15-85 is een leuk lensje.
Zie de startpost, daar heeft hij te weinig geld voor.quote:Op donderdag 10 december 2009 07:46 schreef vanderaalst het volgende:
en je kunt niet de 7D body kopen met het 24-105 objectief?
Dus niet als pakket, maar gewoon los.
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS vs Canon EF 24-70mm f/2.8L USMquote:Op donderdag 10 december 2009 07:19 schreef bluebit het volgende:
7D zonder enige twijfel
tenminste als fotografie een hobby van je is, als je alleen een slr wilt omdat dat hot is, qua prijs niet meer zoveel duurder is en goeie fotos geeft, dan koop gewoon de D50, kunnen filmen is namelijk toch wel leuk hoor: hiervoor heb ik zo'n pocket cameraatje erbij gekocht.
het verschil tussen 24- 105 en 15 - 85 is daarnaast zo klein (ik weet de specs overigens niet van die objectieven) dat ik me daar niet druk over zou maken, wellicht kun je dan beter eens kijken naar een 18 - 200 lens.
objectieven zijn trouwens wel redelijk waardevast, dus het is ook een optie om straks een objectief te verkopen, wat bij te leggen en een nieuwe te kopen.
mmmm, klopt, maar praktisch is het niet fijn, je wilt niet als je op het strand staat twee keer van lens wisselen. Je wilt gewoon een zeer goede all round lens met enige zoom mogelijkheden, persoonlijk lijkt me dat een primair iets, dat je vervolgens een specialistische zoom lens en portretfotografie lens er bij koopt voor de specifieke gelegenheden, lijkt me duidelijk.quote:Op donderdag 10 december 2009 07:48 schreef Muzrub het volgende:
De constructie van een superzoom is veel moeilijker dan van een normale zoomlens. Daardoor zullen ze altijd van lagere kwaliteit zijn dan een zoomlens met minder bereik, uit dezelfde prijsklasse.
Ik zou zeggen, koop dan een Tamron 28-75 f/2.8 oid van 350 euro, wat een erg leuk lensje is, en een 70-200L f/4 USM van 500, dan geef je evenveel uit als die 18-200 van je, en heb je hogere kwaliteit..
Op het strand gebruik ik de range 70-200 toch niet, dus dan zou ik gewoon de 28-75 erop laten :pquote:Op donderdag 10 december 2009 08:04 schreef bluebit het volgende:
[..]
mmmm, klopt, maar praktisch is het niet fijn, je wilt niet als je op het strand staat twee keer van lens wisselen. Je wilt gewoon een zeer goede all round lens met enige zoom mogelijkheden, persoonlijk lijkt me dat een primair iets, dat je vervolgens een specialistische zoom lens en portretfotografie lens er bij koopt voor de specifieke gelegenheden, lijkt me duidelijk.
Jouw suggestie is niet slecht, maar praktisch gezien zou ik dat niet doen, but that´s me
waarom?quote:
dat is tenminste eerlijkquote:Op donderdag 10 december 2009 02:23 schreef Neleos het volgende:
Ik heb er geen verstand van, maar ik zou hoe dan ook voor de 7D gaan.
Auto verkocht, huis verkocht en nu de trotse bezitter van een Hasselblad achterwandquote:
You have a point, weer iets in het voordeel van de 7dquote:Op donderdag 10 december 2009 03:39 schreef Martinovibes het volgende:
7D! alleen al vanwege de iso prestaties!
Fotografie is al vanaf kinds af aan een hobby, vroeger op school al bij de DOKA en ga volgend jaar de fotografie opleiding doen aan de Academie Noord in Brasschaat. Dus het is geen bevlieging. Heb nu al een paar jaar de 400d en die is nu bijna "op"quote:Op donderdag 10 december 2009 07:19 schreef bluebit het volgende:
7D zonder enige twijfel
tenminste als fotografie een hobby van je is, als je alleen een slr wilt omdat dat hot is, qua prijs niet meer zoveel duurder is en goeie fotos geeft, dan koop gewoon de D50, kunnen filmen is namelijk toch wel leuk hoor: hiervoor heb ik zo'n pocket cameraatje erbij gekocht.
het verschil tussen 24- 105 en 15 - 85 is daarnaast zo klein (ik weet de specs overigens niet van die objectieven) dat ik me daar niet druk over zou maken, wellicht kun je dan beter eens kijken naar een 18 - 200 lens.
objectieven zijn trouwens wel redelijk waardevast, dus het is ook een optie om straks een objectief te verkopen, wat bij te leggen en een nieuwe te kopen.
50mm f/1.4 = ¤ 313,00quote:Op donderdag 10 december 2009 08:09 schreef Muzrub het volgende:
<knip>
Nog een beter idee:
50mm f/1.4, 24mm f/2.8 en 70-200L f/4.
<knip>
vandaar de goeie lens EN de 7dquote:Op vrijdag 11 december 2009 10:27 schreef icemotion het volgende:
Konijnenberg doet niet aan kortingen. De prijs op de website is de prijs die je betaald.
De 7d is behoorlijk impressive qua features, maar als je inderdaad zou moeten kiezen tussen de opties die je bovenaan noemt zou ik voor de 50d met het betere glaswerk gaan. Simpelweg omdat (zoals al gezegd) glaswerk een betere investering is dan een camera die je sneller zal vervangen dan de lens.
Onzin, een 18-200 is best goedquote:Op donderdag 10 december 2009 07:37 schreef Muzrub het volgende:
[..]
Koop dan maar een 350D ofzo, met de 18-200 haal je lang niet alles uit de body wat erin zit.
Die lenzen zijn kwalitatief gewoon bagger, heel simpel.
15-85 is een leuk lensje.
Eens een vergelijkingetje doen met mijn 24-105 L, op een 7D? Ik denk dat ik wel weet wat beter uit de bus komtquote:Op vrijdag 11 december 2009 17:40 schreef Repeat het volgende:
[..]
Onzin, een 18-200 is best goedEn vooral gewoon heel handig omdat je volledig bereik in 1 lens hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |