Ik heb niks tegen allochtonen, maar ik kan me ergeren aan de manier waarop ze praten. (en dan bedoel ik vooral jonge Turken, Marokkanen enz). Bijvoorbeeld: "oHAAA! die boekje is mie moeilijk"
Maargoed, het zijn buitenlanders, het is begrijpelijk als ze niet perfect Nederlands kunnen. Waar ik wel echt om kan janken zijn kinderen van Nederlandse afkomst die normaal Nederlands kunnen praten, maar opzettelijk gaan praten als Nederlandse "Wiggers".
Zo ook een meisje uit mijn klas, ze heeft een stem die je oren verkracht en praat als een asielzoeker die misschien net 2 maanden geleden in Nederland is aangekomen. Laatst gilde ze tijdens economie opeens uit het niets: "maar menear, se moetn gewoon alu buitnlanders land uitsetn, want die hebm allemaal uitkering ensooo!" Ik was niet alleen verbaasd omdat we het op dat moment over compleet een ander onderwerp hadden, maar ook omdat ik altijd had gedacht dat ze zelf buitenlands was. Hoe zij het tot 4 Havo heeft kunnen schoppen is mij een compleet raadsel.
Nog even een quote:
Tegen leraar, nadat hij vraagt of ze recht wil gaan zitten: "Wajo, denk jij dat ik jouw slaafjuh ben ofsoo?"
Dus even samengevat:
Klacht: Nederlandse Wiggers
Klacht: Dom Pauperwijf uit mijn klas is tyfusvervelend
Anti-Klacht: Het is zo erg dat het grappig is.