dat is alleen in films. en toeristische plekjes.quote:Op maandag 7 december 2009 14:59 schreef ErwinRommel het volgende:
Ik wist niet dat Griekenland zo een anarchistisch nest is![]()
Dat men bij een bruiloft serviesgoed kapot gooit soit,
Links is sowieso meer vertegenwoordigd in Griekenland, sinds ze in de jaren 70 door de Amerikanen met een rechtse dictatuur waren opgezadeld. Maar bovendien hebben ze een behoorlijke traditie van protest, met name onder studenten die zowat rechtsgeldig worden beschermd bij een opstootje.quote:maar schijnbaar hebben linkse groepen in Griekenland er een handje van om iets te herdenken met geweld. Lijken haast wel Nazi's.
Hebben die winkels etc. ook schuld aan die kogel? Of zitten we hier met het bekende fenomeen van de jeugd dat ze maar erachteraan lopen en rotzooi trappen om er maar bij te horen?quote:Op maandag 7 december 2009 14:57 schreef ErwinRommel het volgende:
Bendes jongeren vernielden, plunderden en stichtten brand in winkels in het hele land. De ongeregeldheden hielden twee weken aan.
Dat is onder de Grieken ook de grootste kritiek. Vorig jaar toen die jongen stierf had men in principe wel begrip voor het protest omdat de politie ook idioot bezig is daar.quote:Op maandag 7 december 2009 15:01 schreef Drukwerk het volgende:
[..]
Hebben die winkels etc. ook schuld aan die kogel? Of zitten we hier met het bekende fenomeen van de jeugd dat ze maar erachteraan lopen en rotzooi trappen om er maar bij te horen?
quote:Op maandag 7 december 2009 15:11 schreef Louis22 het volgende:
Vergelijk het bericht uit de op hiermee (van de NOS):
Voor de derde dag op rij zijn betogers in Griekenland de straat op gegaan om te protesteren tegen de politie. Duizenden scholieren en studenten voeren in verschillende steden actie.
De demonstraties verlopen tot nu toe overwegend vreedzaam. In Athene gooiden enkele tientallen betogers stenen naar de politie, maar die reageerde niet.
Met hun protesten willen de betogers een 15-jarige jongen herdenken die werd doodgeschoten door een politie-agent. Dat was gisteren precies een jaar geleden. De schietpartij leidde toen tot wekenlange rellen. Ook afgelopen weekend was het onrustig in Griekenland. Alleen al in Athene werden zo'n tweehonderd betogers opgepakt.
Dat klopt wel wat betreft vorig jaar ja. Maar nu is het gewoon een opgeklopte rel van een hoop anarchisten die willen klooien.quote:Op maandag 7 december 2009 15:18 schreef MrX1982 het volgende:
Uit de hevige rellen na de dood van die scholier kwam ook naar voren dat er veel onvrede heerst in Griekenland over de politieke situatie en de uitzichtloosheid bij jongeren. Hoge werkloosheid enzo.
Dit soort rellen vallen natuurlijk niet goed te praten maar het heeft dus wel diepere oorzaken dan alleen een stel extreemlinkse idioten die graag rellen.
Anarchisten streven volgens mij naar een geweldloze samenleving zonder autoriteit. Alleen volslagen idioten kunnen denken dat te bereiken door de boel kort en klein te slaan.quote:Op maandag 7 december 2009 14:57 schreef Posdnous het volgende:
Met name omdat alle antiglobalisten en anarchisten uit Spanje, Italie en waar ook vandaan zijn opgetrommeld.
Sluimerende onvrede misschien maar je kan ook wel gelijk hebben. Het slopen van bushokjes, telefooncellen en winkelpuien lijkt meer op klooien.quote:Op maandag 7 december 2009 15:21 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Dat klopt wel wat betreft vorig jaar ja. Maar nu is het gewoon een opgeklopte rel van een hoop anarchisten die willen klooien.
Het is mij altijd een raadsel waarom je onvrede moet uiten door de inventaris en panden van ondernemers onder handen te nemen. Het is ordinair relvolk en het heeft niks met onvrede te maken. Nu en ook vorig jaar.quote:Op maandag 7 december 2009 15:30 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Sluimerende onvrede misschien maar je kan ook wel gelijk hebben. Het slopen van bushokjes, telefooncellen en winkelpuien lijkt meer op klooien.
Dat kun jij wel vinden, maar het is toch wel een feit dat er toen al een grote sluimerende onvrede was t.o.v. de regering, politie en allerlei andere zaken die toen tot explosie kwam.quote:Op maandag 7 december 2009 15:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Het is mij altijd een raadsel waarom je onvrede moet uiten door de inventaris en panden van ondernemers onder handen te nemen. Het is ordinair relvolk en het heeft niks met onvrede te maken. Nu en ook vorig jaar.
IK zou zeggen, bezoek indymedia maar eensquote:Op maandag 7 december 2009 15:57 schreef JohnLocke het volgende:
Laat de beelden van afgeroste hippies maar komen
Geweld tijdens een protest kan wmb best in sommige situaties, maar de middenstand het brood uit de bek meppen.... Dat is gewoon dom, crimineel gedrag van sukkels die daar zonder enige verdere doelen behalve wat vertier en wellicht een kleine winst staan te rellen en plunderen.quote:Op maandag 7 december 2009 15:46 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Dat kun jij wel vinden, maar het is toch wel een feit dat er toen al een grote sluimerende onvrede was t.o.v. de regering, politie en allerlei andere zaken die toen tot explosie kwam.
Dat er vervolgens idioten winkels gaan slopen is een ander verhaal. Er waren met name vorig jaar ook heel veel vreedzame protesten.
quote:Op maandag 7 december 2009 17:35 schreef HiZ het volgende:
Ach, heethoofdig en semi-opgeleid met linksige ideeën, dan krijg je al snel dat jongeren denken dat ze de revolutie maar weer eens moeten overdoen of zo. Als ze wat ouder worden zijn ze net zoals 'onze' generatie van '68' alleen nog maar geïnteresseerd in zoveel mogelijk geld verdienen en een dikke auto onder hun kont. Nu zijn ze vooral boos dat ze die Mercedes nog niet hebben gekregen.
Dus jij praat het geweld dat deze anarchisten schoppen dus goed zolang het maar niet tegen de middenstand is bedoeld?quote:Op maandag 7 december 2009 18:47 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Geweld tijdens een protest kan wmb best in sommige situaties, maar de middenstand het brood uit de bek meppen.... Dat is gewoon dom, crimineel gedrag van sukkels die daar zonder enige verdere doelen behalve wat vertier en wellicht een kleine winst staan te rellen en plunderen.
HiZ heeft wel een punt.quote:Op maandag 7 december 2009 18:48 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Geloof het of niet... Niet iedereen steekt zo in elkaar. Maar het tekent je karakter dat je meent dit te weten.
Je trekt conclusies die ik nergens heb neergepend.quote:Op maandag 7 december 2009 18:49 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dus jij praat het geweld dat deze anarchisten schoppen dus goed zolang het maar niet tegen de middenstand is bedoeld?
Sta dan ook niet raar op te kijken dat de autoriteiten dit onnodige geweld van "herdenkers" met geweld beantwoorden.
Het zou notabene gaan om een herdenking!!!!
Hij heeft een punt, maar geen gelijk.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |