abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 7 december 2009 @ 11:45:49 #1
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_75365144
Ik ben niet meer zo gelukkig met mijn huidige baan. Het loopt niet lekker met mijn teamleider en ik ben een beetje uitgekeken op het werk zelf. Daarnaast wil ik graag verder studeren en kunnen ze me hier niet de mogelijkheden bieden die ik nodig heb voor bijvoorbeeld mijn praktijkstage.

Ik heb dus een sollicitatiebriefje de deur uit gedaan en ben inmiddels (na een online testje) uitgenodigd voor een gesprek. Ik zit nu met het volgende dillemma:

Een deel van mijn huidige werk gaat vanaf 2010 over op een nieuw computerprogramma, ze zoeken daarvoor mensen uit die daarmee moeten gaan werken. Ik ben ook uitgezocht en ze verwachten dus dat ik de cursus cq. training ga volgen. Ik verwacht echter dat ik tegen de tijd dat dat programma hier gebruikt gaat worden al weg ben of op het punt sta te vertrekken. Ik zou het lullig vinden voor mijn huidge werk als ze daar niet op voorbereid zijn.

Ik twijfel nu of ik wel of niet al ga vertellen dat ik op zoek ben naar een andere baan en al een sollicitatiegesprek heb staan. Ik wilde daar eigenlijk mee wachten tot ik zeker weet dat ik op die andere plaats ook echt aangenomen ga worden.

Advies graag, zou ik het vertellen of nog even wachten en kijken hoe het loopt?
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
  maandag 7 december 2009 @ 11:47:33 #2
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_75365202
Ik zou geen slapende honden wakker maken. Wanneer begint dat traject mbt dat nieuwe systeem daadwerkelijk te lopen?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_75365290
Ik zou dat niet melden als ik jou was, dadelijk heb je voorlopig geen ander werk en zit het bedrijf waar je nu werkt ook niet meer op je te wachten omdat je aangegeven hebt dat je weg wilt en ze je daarom ook die cursus en dergelijke niet laten doen.
pi_75365343
niet melden, wie weet bevalt het wel zo goed op je nieuwe werk dat je niet eens meer weg wil, je weet het nooit he
  maandag 7 december 2009 @ 11:53:21 #5
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_75365417
quote:
Op maandag 7 december 2009 11:47 schreef Copycat het volgende:
Ik zou geen slapende honden wakker maken. Wanneer begint dat traject mbt dat nieuwe systeem daadwerkelijk te lopen?
Vanaf februari ongeveer zou ermee gewerkt moeten gaan worden. De verwachting is dat de cursus ervoor ergens in januari is..

Maargoed, niet melden was ook mijn eerste ingeving, dus dan blijft 't daar voorlopig maar bij.
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
  maandag 7 december 2009 @ 11:54:08 #6
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_75365443
De arbeidsmarkt is nog niet echt lekker, dus de kans is er dat je nog wel even bij je huidige werkgever moet blijven zitten. Ga je op deze manier aan de grote klok hangen dat a) je niet vind dat je daar lekker bezig bent en b) dat je op zoek bent naar iets anders, dan heb je echt een probleem als je nieuwe uitdaging nog even uitblijft.
Dus, hoe jammer ook voor je baas : mondje dicht.
En misschien is het werk met het nieuwe programma wel een verbetering, en zit je dan wat prettiger op je huidige stoel.
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
pi_75365503
Werk zoeken en vinden dat je zelf leuk vind, duurt in dit klimaat zeker 2-3 maanden, december is rotmaand om te solliciteren dus zeg voorlopig nog maar niets.
pi_75366223
quote:
Op maandag 7 december 2009 11:56 schreef morpheus_at_work het volgende:
Werk zoeken en vinden dat je zelf leuk vind, duurt in dit klimaat zeker 2-3 maanden, december is rotmaand om te solliciteren dus zeg voorlopig nog maar niets.
Dit dus.
  † In Memoriam † maandag 7 december 2009 @ 12:18:00 #9
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_75366308
Niet zeggen totdat je de nieuwe baan hebt.
:')
pi_75366973
Niks melden. Ten eerste hoef je bij het vinden van een nieuwe baan geen boodschap te hebben aan je huidige werkgever. Hadden ze je maar eerder betere mogelijkheden moeten bieden.

Verder is niet gezegd dat je de cursus voor niets doet. Als je sollicitatie op niks uitdraait, werk je voorlopig gewoon bij je huidige werkgever.
pi_75369440
Geen slapende honden wakker maken! Het immers helemaal niet zeker dat je daar in dienst kan komen, als er straks mensen uit moeten dan zou je wel eens geselcteerd voor ontslag kunnen worden omdat je toch al weg wilde.

Pas als je meer zekerheid hebt zou ik hier over beginnen.
Beloftes en uitspraken van politici gedaan in het verleden & heden bieden geen garantie voor de toekomst.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')