wat dacht je van in de US werken ofzoquote:Op vrijdag 4 december 2009 18:29 schreef spijkerbroek het volgende:
OMG! Het kind krijgt maar één week kerstvakantie!
En 3 maanden zomervakantie, maar dat "vergeet" ie te zeggen.
Ik heb 25 vakantiedagen per jaar en daar moet ik het mee doen.
Kutkinderen die niet waarderen wat ze toegeschoven krijgen
quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:32 schreef Buschetta het volgende:
wat dacht je van in de US werken ofzo10 15 dagen
quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:31 schreef Thomas B. het volgende:
Het leuke van een universiteit is dat je erg vrij wordt gelaten in je planning. Dus zorg dat je alles eerder af hebt, skip een paar colleges en neem vakantie.
fucking verwende huilie, ga terug naar (hoge)school of hou je muil en werk voor je toekomst.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:27 schreef Zith het volgende:
Vroegah, zat ik op een onderwijsinstelling die mij voor een tentamenweek een week vrij gaf om te leren, een week met tentamens, en dan een week vrij om te rusten van al dat gestudeer... oh ja en ook nog eens 2 weken kerstvakantie natuurlijk!
Nu zit ik op een universiteit die me geen week vrij geeft na de tentamenweken, gewoon gelijk de nieuwe periode beginnnen... ok kan ik mee leven.. Maar nu kom ik er achter dat ik maar 1 week kerstvakantie krijg![]()
![]()
![]()
Steun mij hier.
idd, luie kutscholieren.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:29 schreef FrituurVetPet het volgende:
Aah, een oud HBO-er die eens echt moet doorwerken.
Well....quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:38 schreef maartena het volgende:
[..]
![]()
Verder inderdaad totaal onterechte klacht.
Het is dus nog triester gesteld in dat land waar je woont, alleen 10 is zo'n beetje het gemiddelde minimum.quote:Where law does not mandate vacation time, many employers nonetheless offer paid vacation, typically 10 to 20 work days
Ah, de 'vroeger was alles beter en de jeugd waardeert niet wat ze nu hebben' figuur meldt zich ook alweer.quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:29 schreef spijkerbroek het volgende:
OMG! Het kind krijgt maar één week kerstvakantie!
En 3 maanden zomervakantie, maar dat "vergeet" ie te zeggen.
Ik heb 25 vakantiedagen per jaar en daar moet ik het mee doen.
Kutkinderen die niet waarderen wat ze toegeschoven krijgen
Wat aan het woord 'typically' snap je niet?quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:46 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Well....
[..]
Het is dus nog triester gesteld in dat land waar je woont, alleen 10 is zo'n beetje het gemiddelde minimum.
In realiteit is het 0 namelijk
http://en.wikipedia.org/w(...)ent_leave_by_country
quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:28 schreef De_Kardinaal het volgende:
Welkom in de grote mensen wereld! Links het pad voor losers, rechts het pad voor winnaars!
Volgens mij snap jij het niet. Als er genoeg werkeloosheid is kan men in de US gewoon alle vakantie intrekkenquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:05 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Wat aan het woord 'typically' snap je niet?
Volgensmij is het hier ook niet bij wet geregeld dat je op zaterdag en zondag (of uberhaupt 2 dagen in de week) vrij moet hebben, maar toch gebeurt het. En als een werkgever z'n onderdanen te slecht behandelt lopen ze vanzelf wel weg..
En daarnaast zou ik het uberhaupt niet eens zo'n enorme ramp vinden als de vakantie onbetaald zou wezen.. Alsof het zo vanzelfsprekend is dat je geld krijgt voor op je luie reet in de zon zitten
Wellicht ben ik veel te naief, maar ik kan me niet voorstellen dat er werkgevers zijn die hun werknemers zo slecht behandelen. Ontevreden werknemers zijn namelijk totaal niet productief.. Maargoed, ik werk dan ook het liefst bij kleinere bedrijven waar ik een beetje kan meedenken/praten.. Die corporate cultuur trekt me totaal niet..quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:21 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij het niet. Als er genoeg werkeloosheid is kan men in de US gewoon alle vakantie intrekken
Van arbeidersrechten heb je schijnbaar geen kaas gegeten dus wellicht kan je het aan je werkgever voorstellen.
Yep. Maar je kunt hier wel veel makkelijker onbetaald verlof opnemen, dus je kunt toch op vakantie als je wil. In Nederland doen ze daar een stuk moeilijker over, want je hebt al zoveel verlof en zo, en dat is allemaal heel moeilijk te regelen in salaris systemen en zo, een paar daagjes onbetaald verlof....quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:46 schreef Buschetta het volgende:
Het is dus nog triester gesteld in dat land waar je woont, alleen 10 is zo'n beetje het gemiddelde minimum.
In realiteit is het 0 namelijk
Ja want op een hogeschool doe je niks thuis, en heb je geen toekomstquote:Op vrijdag 4 december 2009 18:42 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
fucking verwende huilie, ga terug naar (hoge)school of hou je muil en werk voor je toekomst.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |