FOK!forum / Klaagbaak / links/rechts/multikul/kapitalisme van een ex-linkse
Caniculawoensdag 2 december 2009 @ 21:52
Amsterdam was ooit een echte progressieve stad waar een groot gedeelte van de jongeren tegen het ''kapitalisme''/exploitatie waren, de grote industrie, multinationals, ze gooiden elke bontdrager zelfs onder met verf.

Moet je nu eens kijken, Amsterdam is een grote mcdonalds geworden waar geld het belangrijkste is wat er bestaat, en dan heb je ook nog de hele multikul, een van de grote fouten die de ''progressieveilingen'' hebben gemaakt, nu worden al die domme kaaskoppen gehersenspoeld met multiracialenationals troep gefinancierd door elke multinational waar je de zogenaamde ''linkse'' wereld nooit meer iets over hoor zeggen:

Bont op school ‘goed voor je status’

‘Tweedehands jas’ was in 1982 een populair protestlied van Kinderen voor Kinderen en beelden van doodgeknuppelde zeehondjes sloegen in als een bom.

Volgens cijfers van de Bont voor Dieren staat ook in 2006 nog 89 procent van de Nederlanders negatief tegenover bont verwerkt in kleding. Maar op het Amsterdamse Hervormd Lyceum is daar weinig van te merken.

http://www.destentor.nl/algemeen/binnenland/article906511.ece

De aanwezigheid van buitenlanders is allemaal te herleiden naar het kapitalisme wat ons land heel rijk heeft gemaakt, geen een buitenlander had hier gekomen als wij nog armer dan Polen waren zodat er ook geen uitkeringen en subsidies bestonden!

Hetzelfde kapitalisme die de rooien/linksen zien als hun eeuwige vijand, als het kapitalisme in begin van de 20e eeuw was vervangen voor een rood socialistisch of zelfs communistisch systeem, dan hadden wij hier geen een immigrant zitten! De DDR was niet voor niks nog blanker dan Hitlers Duitsland! Immigratie van Andere niet-westerse landen was mogelijk maar niemand wilde het!

Een van de dilemma’s van de ‘’linkse’’ wereld die ze liever negeren!

''links'' heeft zichzelf vermoord punt en is multikullie mcdonalds rechts geworden.

Laten ze maar eens zo'n mcdonalds vretende bontkraagje met verf bekogelen die daar elke keer in het rond zit te schieten.


Adieu, ik ga weer ervandoor, actievoeren voor de dieren, reacties zullen toch veel trollen bevatten dus ik ben ergens anders.
Pregowoensdag 2 december 2009 @ 22:05
stormloop topic

OT:
Skull-splitterwoensdag 2 december 2009 @ 22:08
Je punt is?
Drinkywoensdag 2 december 2009 @ 22:09
quote:
Op woensdag 2 december 2009 21:52 schreef Canicula het volgende:
Amsterdam
Hier stopte ik met lezen
Hetiszoverwoensdag 2 december 2009 @ 22:11
Dit leest toch geen hond
Ugjerkewoensdag 2 december 2009 @ 22:23
Kapitalisme = rijkdom?

Voor een aantal mensen ja..
buzz1291woensdag 2 december 2009 @ 22:26
En je hebt wel zo'n Co2 uitstotende laptop?
MrBadGuywoensdag 2 december 2009 @ 22:26
quote:
Op woensdag 2 december 2009 22:23 schreef Ugjerke het volgende:
Kapitalisme = rijkdom?

Voor een aantal mensen ja..
En socialisme is armoede voor iedereen
Seksgodwoensdag 2 december 2009 @ 22:26
teveel tekst van een kleine geest.
sinterklaaskapoentjewoensdag 2 december 2009 @ 22:26
quote:
Op woensdag 2 december 2009 22:11 schreef Hetiszover het volgende:
Dit leest toch geen hond
Ik wel
sinterklaaskapoentjewoensdag 2 december 2009 @ 22:27
quote:
Op woensdag 2 december 2009 22:26 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

En socialisme is armoede voor iedereen
NEUJ dat is iedereen gemiddeld vuige kapitalist
Penisbaardwoensdag 2 december 2009 @ 22:29
LMAO
Pietverdrietwoensdag 2 december 2009 @ 22:30
quote:
Op woensdag 2 december 2009 22:26 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

En socialisme is armoede voor iedereen
Socialism rather has the poor poorer, providing the gap between rich and poor is less
Angel_of_Dthwoensdag 2 december 2009 @ 22:32
Even kijken of ik het goed begrijp;

Amsterdam was progressief en tegen kapitalisme. In je tweede alinea blijkt dat de 'progressieven', ofwel links, schuld hebben aan de 'multikul'. Even later betoog je dat buitenlanders hier zonder kapitalisme, waar de verzoorzakers van de 'multikul' tegen waren, nooit geweest waren.

Sterk punt maak je.
Sigmund666woensdag 2 december 2009 @ 22:33
TS heeft nooit gehoord van tijdsverandering.

Als je 200 jaar terug rondliep als speklap werd je ook niet uitgelachen, maar juist met ontzag aangekeken omdat je je elke avond helemaal vol kon gooien met alles wat je maar wou en kon eten.
Tegenwoordig zijn vooral arme mensen en paupers veel te dik (daarvan buitengesloten zijn natuurlijk de medisch dikke mensen)
bas-beestwoensdag 2 december 2009 @ 22:41
quote:
Op woensdag 2 december 2009 22:32 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Even kijken of ik het goed begrijp;

Amsterdam was progressief en tegen kapitalisme. In je tweede alinea blijkt dat de 'progressieven', ofwel links, schuld hebben aan de 'multikul'. Even later betoog je dat buitenlanders hier zonder kapitalisme, waar de verzoorzakers van de 'multikul' tegen waren, nooit geweest waren.

Sterk punt maak je.
dat...

en er klakkeloos van uitgaan dat al die bontkraagjes ook echt bont is
El_Liberalistedonderdag 3 december 2009 @ 01:05
Dus als ik het goed begrijp, verwijt je het rechtse kapitalisten dat er allemaal buitenlanders zijn gekomen?
Right