FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] hotelovernachting Hof van Wageningen incl. ontbijt
jeoffwoensdag 2 december 2009 @ 17:52
Beschrijving
Voucher voor een hotelarrangement op basis van 2 personen:
1x overnachting in een standaardkamer
1x uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen

Let op! Geen verplichting om een diner af te nemen in het hotel (zoals dit voor veel hotel vouchers wel geldt).



De dagen van aankomst is de gehele week,op basis van beschikbaarheid in overleg met de hotelreceptie. U dient in het hotel nog toeristenbelasting te betalen (1 euro pp per nacht).

geldig t/m eind november 2010

Hotel Hof van Wageningen ligt in het centrum van Wageningen, aan de rand van de Veluwe en de Betuwe
Hof van Wageningen beschikt over twee 3-sterren hotels (beide in het centrum van Wageningen) met in totaal 218 hotelkamers. BrinkResidence ligt op slechts 250m van het hoofdgebouw Hof van Wageningen.
Alle hotelkamers beschikken over eigen sanitair, telefoon, een kleurentelevisie en een kluisje. De kamers in BrinkResidence zijn ruimer van opzet en voorzien van koffie- en theefa ciliteiten.
Bij ons kunt u eten en drin ken in een ontspannen sfeer. Voor ontbijt, lunch en diner is er ons à la carte Restaurant EatCetera. Conferentiegasten lunchen en dineren in een van onze restaurant.
Restaurant EatCetera, geniet van een 3-gangenmenu voor slechts ¤25,00!!
Terraszaal Wolfswaardzaal Buiten kunt u genieten op ons terras 't binnenHOF. Bar, Restaurant, Internetcorner, Draadloos Internet, Biljart, Recreatieruimte , 24 uur receptie, Fietsverhuur, Kinderspeelplaats, Tuin , Terras , Huisdieren toegestaan,.
Toegankelijk voor minder valide, betaald parkeren. Tevens beschikt het hotel over een mooie lounge en verschillende Dartbanen.

boeking van dit arrangement is slechts mogelijk binnen de ruimte die het hotel hiervoor heeft. Er kan geen aanspraak worden gemaakt op een willekeurig boekingsdatum. Als je van plan bent om op een bepaalde datum van het arrangement gebruik te maken, informeer dan voor de koop bij het hotel of er dan een kamer vrij is voor een waardebon.

Adres: Lawickse Allee 9 Wageningen


Richtprijs: 30 euro - Voucher wordt per e-mail verzonden
jeoffvrijdag 4 december 2009 @ 09:53
Kick

Overigens verkoop ik de voucher omdat het hotel geen kamers beschikbaar had op de datum dat ik wilde gaan.. ik had zelf dus niet even van tevoren gebeld.
Frankie79vrijdag 4 december 2009 @ 10:48
15 euro geboden
lurker69vrijdag 4 december 2009 @ 10:53
Mag hij ook in de weekenden gebruikt worden????
jeoffvrijdag 4 december 2009 @ 11:11
Ja mag ook in het week-end gebruikt worden. Dus je kunt bijv. een dagje Arnhem doen op zaterdag en een dagje dierentuin op zondag (Ouwehands of Burgers liggen redelijk in de buurt)... Ik noem maar wat

15 Euro vind ik nog wat laag overigens
lurker69vrijdag 4 december 2009 @ 11:25
25,- geboden
jeoffvrijdag 4 december 2009 @ 12:04
25 Euro is goed.. check even je PB
admiraal_anaalzondag 27 december 2009 @ 21:57
Verkocht en dus ook dicht