Precies dat.quote:Op woensdag 2 december 2009 17:20 schreef Forno het volgende:
http://www.vrom.nl/bouwvergunningen_online
Daar komt uit dat constructieve wijzigingen een lichte bouwvergunning vereisen. Gewoon even naar de gemeente bellen en vragen welke stukken ze in jou geval willen hebben.
Als het aanzicht van het huis erdoor verandert wel, als je gewoon nieuwe kozijnen met dezelfde indeling plaatst niet.quote:Op donderdag 3 december 2009 11:57 schreef Xs2Shanna het volgende:
Ik ga wel even met de gemeente bellen!
Zou het ook van toepassing zijn op het vervangen van de raamkozijnen aan de straatkant?
hmm ik zie ook dat ik bouwvergunningen nodig hadquote:Op donderdag 3 december 2009 15:19 schreef Xs2Shanna het volgende:
Ik ben de vrom site aan het uitspitten, maar ik nu ook dat er zelfs een sloop vergunning nodig is om dingen te slopenDat wist ik niet.
Ik heb dus serieus die situatie meegemaakt bij mensen; ook geen bouwvergunning ervoor aangevraagd en toen kwam de onverbiddelijke inspecteur langs. Hele vloer moest eruit gekangood worden...quote:Op vrijdag 4 december 2009 07:38 schreef Sorella het volgende:
Als je je verrotte houten vloer wil vervangen door een cementen vloer moet je het ook aanvragen pffffffffffff niemand die dat doet (toch?)
Dan heb je wel een vreselijke zeikinspecteur gehad. Meestal leggen ze een bouwstop af totdat de (inmiddels nieuwe) situatie vergund is....quote:Op vrijdag 4 december 2009 10:02 schreef error_404 het volgende:
[..]
Ik heb dus serieus die situatie meegemaakt bij mensen; ook geen bouwvergunning ervoor aangevraagd en toen kwam de onverbiddelijke inspecteur langs. Hele vloer moest eruit gekangood worden...
Puur het niet hebben van een vergunning was de reden; bouwtechnisch zat het allemaal prima in elkaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |