Dat zeg jij!quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:50 schreef Quir het volgende:
Oh, grindcore is dan wel weer leuk, maar niet om naar te luisteren.
Death niet leuk vinden? Ga maar naar huis.quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:47 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
[..]
Excuses, maar aangezien het een deathmetal band is geldt hetzelfde nog steeds
Het enige deathmetal-genre wat ik overigens kan waarderen is technical-deathmetal (Beneath the Massacre, The Faceless, name it)
Niet mijn ding, doe mij maar die vercommercialiseerde hardcore/deathmetal wat ik wel goed vind klinken dan dat ik moet luisteren naar muziek die me totaal niet boeitquote:Op maandag 7 december 2009 21:30 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Death niet leuk vinden? Ga maar naar huis.
Fick ja, At the Gates.quote:Op maandag 7 december 2009 21:29 schreef Nachtraaf het volgende:
Hit/mis, sommige bands kunnen leuk zijn, de rest is te vaak eentonig en weinig orgineel.
Ik heb vaker het idee dat Deathcore een verwaterde, ver-amerikaansde en ver-commercieliseerde versie van echte Hardcore Punk en/of Death Metal.
Metalheads moeten daarnaast niet te veel afgeven op genres die niet geheel onder het "true" vallen en daarnaast moeten de -core figuren Metal meer respect geven.
Geef mij het orgineel maar:
http://en.wikipedia.org/wiki/At_the_Gates
Zijn na Suicide Silence toch wel een van grootste bands in dit genrequote:Op maandag 7 december 2009 22:53 schreef OMG het volgende:
Uit het lijstje van bands in de OP heb ik alleen een album van Despised Icon in m'n collectie. En ik luister 'em eigenlijk nooit. Ik wist niet eens dat ze onder de noemer "deathcore" vielen.
gewoon allemaal kutherriequote:[b]Op dinsdag 8 december 2009 08:48
Gelukkig is het allemaal smaak!
Wat me ook opvalt is het oerwoud aan labels... Deathcore, grindcore, hardcore, post-hardcore, mathcore, thrashcore... WTF! En dat zijn dan alleen de 'subgenres' binnen het 'hoofdgenre' Metalcoreonder deze subgenres zitten nog legio subsubgenres!
Als je eenmaal door hebt wat wat is dan is het zeer handig om meer te vinden van de bepaalde stijl die je net iets meer doet. Kijk maar naar het verschil tussen Power Metal en Grindcore, zit in een nogal andere hoek.quote:Op woensdag 9 december 2009 07:08 schreef helldeskr het volgende:
Wat mij betreft allemaal gewoon metal..
Labeltjes zijn wanhopige pogingen van kutpubertjes om ergens een hokje te vinden waar ze thuishoren.
Het is of
1. Tiefusherrie
2. Goeie shit...
Bij mij betekend 1 automatisch 2!quote:Op woensdag 9 december 2009 07:08 schreef helldeskr het volgende:
Wat mij betreft allemaal gewoon metal..
Labeltjes zijn wanhopige pogingen van kutpubertjes om ergens een hokje te vinden waar ze thuishoren.
Het is of
1. Tiefusherrie
2. Goeie shit...
quote:Op woensdag 9 december 2009 07:08 schreef helldeskr het volgende:
Wat mij betreft allemaal gewoon metal..muziek
Labeltjes zijn wanhopige pogingen van kutpubertjes om ergens een hokje te vinden waar ze thuishoren.
Het is of
1. Tiefusherrie
2. Goeie shit...
quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:19 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
Het lijkt me sterk dat je deathcore zult waarderen als je zelf niet een beetje in de metal/hardcore scene zit dus mocht dit het geval zijn laat dan reacties als 'kanker herrie' achterwegenEn ik weet heus wel dat voor de meeste metalheads hetzelfde geldt omdat ik weet dat het moeilijk is om met de tijd mee te gaan
dit. dat niet meegaan met de tijd argumentquote:Op zaterdag 12 december 2009 00:12 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
![]()
Ben echt benieuwd welke bands binnen dit subgenre de tand des tijds zal doorstaan. Waarschijnlijk net zo veel als binnen de nu-metal.
BMTH dump je maar in een ander topicquote:
het hoort hier thuis, aangezien het topic deathcore heet, dat JIJ t misschien niet leuk vind.. is wat andersquote:Op woensdag 17 februari 2010 14:52 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
[..]
BMTH dump je maar in een ander topic
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |