Geldt ook voor mij.quote:Op zondag 29 november 2009 20:28 schreef kwakz0r het volgende:
hallo. bij ons thuis hette dat je plasser voor een meisje en je piemel voor een jongetje.
ik vind kutje echt een heel naar pornografisch woord.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 29 november 2009 21:29 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Geldt ook voor mij.
Wat zie ik trouwens allemaal mooie jurkjes en schoenen voorbij komen. Was van de week inderdaad ook in de V&D in de Kalvertoren, stond nog te twijfelen om een jurkje te passen. Merel, waar heb je die schoenen gekocht?
Ik ga trouwens echt de knop om zetten. Ben het gewoon een beetje zat, en wil gewoon echt weer lekker in mijn vel zitten. Net zoals Merel ben ik wat aan het minderen met de carbs. Sowieso ga ik vanaf morgen weer gewoon 4 keer per week sporten, en verdorie ook Evy een keer volhouden.Mijn streven is om in ieder geval 2 kg lichter het nieuwe jaar in te gaan, denk niet dat dat al te moeilijk is. Ik weet gewoon dat ik het kan. Mijn doel is dus lichter te worden, maar ik wil dat wel graag op een positieve manier doen, mezelf niet afbranden iig!
![]()
Verder nog wel een probleempje:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.crap in = crap out
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
Echt welquote:
Huupquote:Op zondag 29 november 2009 22:27 schreef huuphuup het volgende:
Dag slank-dames
Ik ben Huup en ik wil wat kilo's kwijt![]()
25 augustus dit jaar heb k mn allerliefste gebakje op de wereld gezet en gelukkig zijn er geen zwangerschapskilo's blijven plakken, maar nu wordt het wel weer tijd om de draad op te pakken qua gezond eten en sporten enzo. Al was het alleen maar al vanwege de borstvoeding.
Qua sporten hou ik erg van hardlopen, maar ik ben ook wel erg een mooi-weer-loper, dus de motivatie ontbreekt nog wel ns...
Mag ik me bij jullie aansluiten?
Ja, dat was ook mijn plan. Totdat m'n vriendje me 5 chocoladerepen voor m'n verjaardag gaf (2 weken geleden.) Daar zijn er nu nog 2 van over..quote:Op zondag 29 november 2009 22:38 schreef huuphuup het volgende:
oeh een oud-lurkert!
dankjewel
ja ik ga morgen boodschappen doen en ben van plan om allemaal keigezonde dingen in huis te halen, en geen snoep of vreet of chocola ofzo, dat werkt het beste hier geloof ik. Gewoon niet in huis hebben.
Drie repen in 14 dagen, lighten up.quote:Op zondag 29 november 2009 22:44 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ja, dat was ook mijn plan. Totdat m'n vriendje me 5 chocoladerepen voor m'n verjaardag gaf (2 weken geleden.) Daar zijn er nu nog 2 van over..
Precies, neem twee dagen buikgriep en je bent 't zo weer kwijtquote:Op zondag 29 november 2009 22:48 schreef loveli het volgende:
[..]
Drie repen in 14 dagen, lighten up.
ik wilde ook zeggen dat ik het eigk wel knap vond dat je er nog twee over hebtquote:Op zondag 29 november 2009 22:48 schreef loveli het volgende:
[..]
Drie repen in 14 dagen, lighten up.
oh jaaaa maar ik lurk hier dan alweer heel langquote:Op zondag 29 november 2009 22:49 schreef loveli het volgende:
Ja, welkom. En je weet dat het verplicht is om bij te lezen?
Ja he?quote:Op zondag 29 november 2009 22:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Hee, de mamma van één van de mooiste babies van OUD!Welkom hiero en succes! En ja ik lurk ook in OUD
Kinderfototopic
Oeh... oplossing!quote:Op zondag 29 november 2009 22:50 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik wilde ook zeggen dat ik het eigk wel knap vond dat je er nog twee over hebthaha
dat kan ik nooit hoor, van die mensen die maar 1 of 2 blokjes nemen van een reep chocola. Mijn schoonmoeder kan dat, en dan gewoon weer wegleggen die reep![]()
die reep MOET op![]()
zie... ik heb dit topic nodig. anders kom ik er echt niet
I agree on both accounts! Al wou ik mezelf dus laatst bikkelstatus toekennen voor Zumba-met-Buikpijn, maar dat eindigde in Kotsen-in-de-Alkmaarse-Gootquote:Op zondag 29 november 2009 22:55 schreef ColdFeet het volgende:
Huuphuup, succes! Misschien kun je een zekere bikkelstatus toekennen aan rennen in weer en wind? Dat het dan ineens wel tof is?
Ik ben vanmiddag thuisgebleven, hoorAls je buik bubbelgeluidjes maak, hoef je niet te gaan hardlopen. Vind ik dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |