Oftewel er is gewoon niets aan de hand en hij ligt zich weer eens aan te stellen om een proces te voorkomen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 14:20 schreef capricia het volgende:
Demjanjuk is inmiddels aangekomen in Duitsland. Zijn proces gaat woensdag (morgen dus) as verder.
Op dit moment is hij wegens hartproblemen in het ziekenhuis opgenomen.
Naar alle waarschijnlijkheid is hij niet ernstig ziek, maar is het meer uit voorzorg.
Hier het artikel.
Dat was ook zijn inzet in dat proces vorige maand in de States. Dat hij te ziek en te oud was om de reis per vliegtuig te maken naar Duitsland. Helaas voor hem doken er allerlei filmpjes op dat ie zelfstandig in zijn auto stapte en wegreed...quote:Op dinsdag 18 mei 2010 14:58 schreef DeParo het volgende:
[..]
Oftewel er is gewoon niets aan de hand en hij ligt zich weer eens aan te stellen om een proces te voorkomen.
Tijdens het proces zelf ligt er hij weer half dood bij terwijl hij daarna en daarvoor toch zo makkelijk aanspreekbaar
is.
Hij is niet de enige die dit doet. Ook een Kroatische oorlogsmisdadiger (Tweede Wereldoorlog), van dik in de 90 al bijna tegen de 100, deed alsof hij zo'n beetje op sterven lag. Volgens mij de Oostenrijkse regering gaf hem daarmee gratie. Hij leeft nog steeds en werd bij het afgelopen EK nog behoorlijk actief op de tribunes gezien van een wedstrijd van Kroatie, zijn gezondheid is goed, dat soort mensen zijn het dus.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 15:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat was ook zijn inzet in dat proces vorige maand in de States. Dat hij te ziek en te oud was om de reis per vliegtuig te maken naar Duitsland. Helaas voor hem doken er allerlei filmpjes op dat ie zelfstandig in zijn auto stapte en wegreed...![]()
Gewoon berechten die kerel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |