quote:
quote:Op zaterdag 28 november 2009 16:49 schreef Lano het volgende:
[..]
Dan heb jij de verkeerde vriendin, ik pijpte vriendlief altijd uitgebreid als ik ongesteld was, heb em nooit horen klagen
Precies, vrouwen hebben dan om een of andere reden altijd trek in chocola. Dus als ik m'n lul in een pot Nutella heb gedoopt kan ze er niet van af blijvenquote:Op zaterdag 28 november 2009 16:49 schreef Lano het volgende:
[..]
Dan heb jij de verkeerde vriendin, ik pijpte vriendlief altijd uitgebreid als ik ongesteld was, heb em nooit horen klagen
Ik zei vroeger altijd maanverbandXDquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:14 schreef Seneca het volgende:
Maatverband? Is dat verband dat je bij je maten aanbrengt?
Prikpil is al heel lang geleden voor mij maar ik heb nu een spiraaltje en nu al bijna drie jaar niet meer ongesteld geweest..alleen de vreetbuien blijvenquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:25 schreef Lano het volgende:
Hoelang ben je met de prikpil niet meer ongesteld dan? Dacht dat je dan om de 3 maanden was?
Vandaar je naamquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:37 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Prikpil is al heel lang geleden voor mij maar ik heb nu een spiraaltje en nu al bijna drie jaar niet meer ongesteld geweest..alleen de vreetbuien blijven.
hey, ik heb nieuws:quote:
quote:Een jongensnaam is een voornaam, die aan jongens gegeven wordt. Sommige namen, zoals Jo, Anne, Hennie of Willie, kunnen zowel aan jongens als aan meisjes gegeven worden.
3 valt bij mij af...maar wel vermoeidheid, kouwelijk en oh ja ...idee dat je meloenen in je BH hebtquote:Op zaterdag 28 november 2009 16:48 schreef Anne090 het volgende:
1. hoofdpijn
2. gedoe met tampons (of maatverband)
3. humeur
quote:Op zaterdag 28 november 2009 17:47 schreef Skaai het volgende:
Die smerige troep die uit je kut komt..
heheXD XD XD XDquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:20 schreef Lano het volgende:
[..]
Ik zei vroeger altijd maanverbandXD
3 valt bij mij af, komt bij dat ik de eerste 2 dagen altijd het idee heb dat er een blok beton op mn onderrug hangt en buikpijn niet te vergetenquote:Op zaterdag 28 november 2009 16:48 schreef Anne090 het volgende:
1. hoofdpijn
2. gedoe met tampons (of maatverband)
3. humeur
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |