Hebben ze geen liefdesbaby dan hebben ze wel een liefdeshondje, waar gaat dit over.quote:AMSTERDAM - Jan Smit en Liza Plat waren heel blij met een liefdeshondje. Ze namen begin deze maand een chihuahua in hun Volendamse huis. Het beestje werd vertroeteld en verwend, maar na één week was er al een einde aan de pret.
Volendamse buren vertelden tegen primeurjagers.nl: „De chihuahua woont intussen niet meer bij Jan en Liza. Ze hebben hem weggedaan omdat het te lastig was. Het hondje moest steeds uitgelaten worden anders plaste hij het hele huis onder. Het combineerde gewoon niet met het leefritme van Jan en Liza. En hij schijnt ook een beetje bijterig te zijn geweest.”
Liza woont intussen wel fulltime in Jans huis en heeft, om beter voor haar dochtertje te kunnen zorgen en Jan te steunen, ook haar parttimebaan opgezegd. „Bij haar werkgever kwam het wel heel onverwacht. Het was echt van de ene op de andere dag.”
Over een paar jaar heeft Liza Plat een aantal Platjes.....quote:Op zaterdag 28 november 2009 09:57 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
En Jan verwent elke avond haar liefdesgrotje![]()
Liefdesplatjes he, liefdes platjes.quote:Op zaterdag 28 november 2009 10:07 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Over een paar jaar heeft Liza Plat een aantal Platjes.....
Hoezo over een paar jaarquote:Op zaterdag 28 november 2009 10:07 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Over een paar jaar heeft Liza Plat een aantal Platjes.....
Chihuahua's honden noemenquote:Op zaterdag 28 november 2009 10:26 schreef Otis2.0 het volgende:
Een hondje nemen en daarna bedenken dat ie uitgelaten moet worden.
Een liefdesrat.quote:Op zaterdag 28 november 2009 12:56 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Chihuahua's honden noemen
Ratten zijn het
quote:
Zal wel niet door hem gekozen zijn.... maar wel slap van hem om zo'n beest te nemenquote:Op zaterdag 28 november 2009 13:24 schreef stevenmac26 het volgende:
Sowieso zo'n kleine tering hond nemen is al behoorlijk gay
quote:Op zaterdag 28 november 2009 09:57 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
En Jan verwent elke avond haar liefdesgrotje![]()
Staat er boven leeswonderquote:Op zaterdag 28 november 2009 10:11 schreef zovty het volgende:
[..]
Hej tjap, in het vervolg wel even duidelijk vermelden dat je bron de telegraaf is.![]()
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |