quote:Op zondag 29 november 2009 20:21 schreef Waxxer het volgende:
Nou, hoezee, na drie weken zijn we op pagina zes.
Hahahahahahaquote:Op zondag 29 november 2009 20:23 schreef Waxxer het volgende:
Ja, maar ze worden blijkbaar te oud voor... Ja... nou.. kijk... oké.... het kan ook zo zijn natuurlijk dat ik érg kinderlijk ben voor iemand van mijn leeftijd. Het is dat ik mijn vlees in de supermarkt koop, maar ik zou anders behoorlijk beledigd zijn als ik geen plakje worst meer zou krijgen. Om maar eens wat te noemen, uit de losse pols.
Nou-nou-nou-nou-nou!quote:
Een plakje worst! Wel leverworst heh?quote:Op zondag 29 november 2009 20:23 schreef Waxxer het volgende:
Ja, maar ze worden blijkbaar te oud voor... Ja... nou.. kijk... oké.... het kan ook zo zijn natuurlijk dat ik érg kinderlijk ben voor iemand van mijn leeftijd. Het is dat ik mijn vlees in de supermarkt koop, maar ik zou anders behoorlijk beledigd zijn als ik geen plakje worst meer zou krijgen. Om maar eens wat te noemen, uit de losse pols.
Ach, ik ben doodop vandaag. Ik ga het zo ook aan de avond ploeg overlatenquote:Op zondag 29 november 2009 20:26 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Nou-nou-nou-nou-nou!![]()
Komt dit topic tóch nog vol!Of zei ik dat net ook al?
Naja, het is mijn dag niet echt vandaag.
Mja, herkenbaar, ik moest gisteravond werken en ik had vrij geregeld met Kerst. Maar nu zag ik op het rooster dat ik op kerstávond moet werken. En tja, probeer dán maar eens in mijn dorp van herkomst te komen met het OV.quote:Op zondag 29 november 2009 20:27 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ach, ik ben doodop vandaag. Ik ga het zo ook aan de avond ploeg overlaten
En dan meteen opeten en niet onder de autostoel laten liggen.quote:Op zondag 29 november 2009 20:26 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Een plakje worst! Wel leverworst heh?
quote:Op zondag 29 november 2009 20:25 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hahahahahaha
Ik vraag altijd om een lolly bij de kapper
Ja nou!!quote:Op zondag 29 november 2009 20:32 schreef wonderer het volgende:
[..]
En dan meteen opeten en niet onder de autostoel laten liggen.
Ik zit nog steeds naar een goed moment te zoeken om dat eens in een verhaal te verwerken. Het is gewoon TE leukquote:Op zondag 29 november 2009 20:35 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ja nou!!Toen was ik nog maar 26 hoor!
Nee dat doe ik echt nooit!quote:
Heb je dat serieus gedaan?quote:Op zondag 29 november 2009 20:35 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ja nou!!Toen was ik nog maar 26 hoor!
Dan zijn 75% van de royalties voor mij he.quote:Op zondag 29 november 2009 20:37 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds naar een goed moment te zoeken om dat eens in een verhaal te verwerken. Het is gewoon TE leuk
Sorry
Jij kent het verhaal van de kippenlevertjes niet?quote:
Dat verhaal ken je toch wel?!quote:
Nee?quote:Op zondag 29 november 2009 20:41 schreef wonderer het volgende:
[..]
Jij kent het verhaal van de kippenlevertjes niet?
Of dat je zo tegen de kapper (m/v) zegt: "Kijk daar! Een luchtballon!quote:
Nja sorry hoorquote:Op zondag 29 november 2009 20:43 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Dat verhaal ken je toch wel?!
*zucht*
Nou, voor de allerallerallerallerallerlaatste keer dan dit verhaal:
Ik deed boodschappen voor thuis, en ik moest naar de slager voor kippenlevertjes. Dat klinkt vies, maar erg lekker met rijst en kerrie erbij. Enfin, ik had drie pakjes gekocht. Ik zet die tas in de auto, rijd naar huis, pak die tas en denk, kut, ben die dingen vergeten bij de slager. Dus ik sjees terug: slager dicht! Dus in de super maar een pakje nieuwe gekocht.
Dat weekend leent mijn zusje de auto en neemt hem mee maar gebruikt hem verder niet, hij stond drie dagen stil (eind augustus). Ik haal die auto later dus op met mijn moeder, ik doe de deur open........![]()
![]()
Een l-i-j-k-e-n-g-e-u-r zal ik je zeggen!!
Bleek dus dat één van die pakjes uit de tas was gegleden naar ónder de passagiersstoel.
![]()
Oh wat heb JIJ een slecht beeld van mij!quote:Op zondag 29 november 2009 20:44 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Of dat je zo tegen de kapper (m/v) zegt: "Kijk daar! Een luchtballon!", en dan graaien he, met de vólle hand!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |