SPOILER: UITKIJKEN! INSTANT OOGKANKER NA HET OPENKLIKKEN!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klacht: Emo's
Subklacht: Ik heb oogkanker
This crypto stuff is all hype anyway, nothing will ever replace Windows 10.
Lezen, hoe moeilijk is hetquote:
Klopt, maar al je andere emo vriendjes en vriendinnetjes zijn dan natuurlijk wel helemaal super gaaf en cool.quote:Op donderdag 26 november 2009 00:55 schreef zoefschildpad het volgende:
[..]
wat? zelfhaat is een emo-iets of niet dan?
Met een stijve piemel?quote:Op donderdag 26 november 2009 00:57 schreef Hetiszover het volgende:
Waarom klappen die spoilers op mijn cellulair automatisch open? Dat wordt weer een nacht wakker liggen
quote:
Je bedoelt lichtelijk minder vervelend om bij in de buurt te zijn dan andere mensen.quote:Op donderdag 26 november 2009 00:57 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Klopt, maar al je andere emo vriendjes en vriendinnetjes zijn dan natuurlijk wel helemaal super gaaf en cool.
Cool story bro.quote:Op donderdag 26 november 2009 01:04 schreef Flammie het volgende:
IK ga altijd net een stapje verder. Ik sla emo's... Soms moeten ze dan huilenDan moet ik altijd hard lachen met mijn vrienden
![]()
Het mooiste is dat Emo's niet terug durven te vechten en we dus lekker met zijn allen lol kunnen hebben
Juist.quote:Op donderdag 26 november 2009 01:05 schreef zoefschildpad het volgende:
[..]
Je bedoelt lichtelijk minder vervelend om bij in de buurt te zijn dan andere mensen.
Soms moeten ze huilen? Je moet niet aaien, maar slaan!quote:Op donderdag 26 november 2009 01:04 schreef Flammie het volgende:
IK ga altijd net een stapje verder. Ik sla emo's... Soms moeten ze dan huilenDan moet ik altijd hard lachen met mijn vrienden
![]()
Het mooiste is dat Emo's niet terug durven te vechten en we dus lekker met zijn allen lol kunnen hebben
Ach we dollen ze een beetje... meestal sta ik te lachen tegen het muurtje als mijn vrienden die eenzame emo's onder handen nemenquote:Op donderdag 26 november 2009 01:06 schreef Wazeggie het volgende:
[..]
Soms moeten ze huilen? Je moet niet aaien, maar slaan!
Klinkt interessant, vertel meer over uw avonturen met Gitaar Ben.quote:Op donderdag 26 november 2009 01:09 schreef Dr.Mikey het volgende:
Emo's van zestien op het mbo in Zwolle die dan allemaal massaal elkaar gaan knuffelen en joints gaan roken bij het Wezenlanden park. Ik bekeek dat altijd van een afstandje terwijl ik met Gitaar ben stond te chillen.
Gitaar Ben was een tijdje de enige menselijke bewoner en soort van eigenaar van het Wezenlanden park.quote:Op donderdag 26 november 2009 01:12 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Klinkt interessant, vertel meer over uw avonturen met Gitaar Ben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |