Nee, het wordt alweer beterquote:Op woensdag 25 november 2009 13:33 schreef brother52 het volgende:
Het lijkt al weer iets beter te worden. Of komt dat door de belichting?
Ja, echt wel. Gewoon zielig....quote:Op woensdag 25 november 2009 14:01 schreef Scrutinizer het volgende:
Wat ziet een kind er dan opeens armoedig uit.
Hij kan er zelf wel om lachen, zie ikquote:Op woensdag 25 november 2009 14:23 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ja, echt wel. Gewoon zielig....
Het viel mij alles mee dat hij niet ging huilen zodra hij mij zag.quote:Op woensdag 25 november 2009 14:35 schreef Diaan73 het volgende:
Hij is en blijft een lachebekje, zelfs als hij ziek is. Hij heeft ook wel meer huilmomenten gehad hoor... maar als hij het fototoestel ziet, gaat hij gewoon lachen. Is een reflex.
De poes lijkt hem ook volledig te vertrouwen. Mooi om te zienquote:Op woensdag 25 november 2009 14:35 schreef Diaan73 het volgende:
Hij is en blijft een lachebekje, zelfs als hij ziek is. Hij heeft ook wel meer huilmomenten gehad hoor... maar als hij het fototoestel ziet, gaat hij gewoon lachen. Is een reflex.
Die vertrouwt iedereen die haar wil aaien.quote:Op woensdag 25 november 2009 15:14 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De poes lijkt hem ook volledig te vertrouwen. Mooi om te zien
Djeezquote:Op woensdag 25 november 2009 15:47 schreef Diaan73 het volgende:
Net even verschrikkelijk nieuws gehad, een collega niet van mijn afdeling, maar wel bij mij op de "gang" van mij is vandaag overleden aan de Mexicaanse Griep (zoals het er nu naar uitziet). Ik ben nog een beetje in shock.
Hij is natuurlijk al heel wat gewend met Peaceman.quote:Op woensdag 25 november 2009 15:47 schreef Diaan73 het volgende:
Als ze het niet meer leuk vindt, gaat ze vanzelf weg. En natuurlijk huilt Lennon niet om jou B52.
Damn. Dan komt het ineens wel erg dichtbij.quote:Net even verschrikkelijk nieuws gehad, een collega niet van mijn afdeling, maar wel bij mij op de "gang" van mij is vandaag overleden aan de Mexicaanse Griep (zoals het er nu naar uitziet). Ik ben nog een beetje in shock.
Geeft ook niet hoor, ik heb net mn andere collega gebeld, maar die neemt niet op. Zij had altijd veel contact met de collega die nu overleden is. Het is gewoon zo raar als het dan zo dicht in je buurt gebeurt....quote:Op woensdag 25 november 2009 16:02 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik weet verder ook niets te zeggen, Diaan. Heb de afgelopen jaren veel met sterfgevallen van jonge mensen te maken gehad. Dat went nooit. Ik probeer wel om die mensen zoveel mogelijk in herinnering te houden.
Zover ons bekend niet.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:53 schreef wyccie het volgende:
Beroepshalve wil ik eigenlijk wel weten of die vrouw al iets anders had vóór de Mexicaanse griep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |