quote:Sneller verkopen
Zolang de eigen woning nog niet is verkocht durven veel kopers de stap naar een nieuwe woning niet te zetten. Begrijpelijk, de lasten voor twee woningen zijn voor veel mensen nauwelijks te dragen. Als verkoper kunt u de koper een handje helpen: Met de Overbruggingsgarantie biedt u, binnen de overeengekomen garantietermijn (1 of 2 jaar), compensatie van dubbele woonlasten. Zo maakt u uw woning dus óók aantrekkelijk voor de groep kopers die hun eigen woning nog niet hebben verkocht. Het gevolg is dat u waarschijnlijk sneller een koper voor uw huis vindt. Prettig, want een lange verkooptijd leidt bijna altijd tot een lagere opbrengst en extra kosten. Bovendien: als u uw huis te koop zet, dan wilt u er toch binnen niet al te lange tijd van af!
Beter verkoopresultaat
Met Overbruggingsgarantie biedt u de koper de mogelijkheid uw woning te kopen ondanks het feit dat zijn eigen woning niet is verkocht. De garantietermijn gaat in wanneer u uw woning bij de notaris overdraagt aan de koper. Afhankelijk van wat u afgesproken heeft is de garantietermijn 1 of 2 jaar. Verkoopt de koper zijn woning binnen die termijn dan ontvangt u het restant van het depotbedrag terug. Een snelle verkoop betekent dus extra voordeel voor de verkoper. Wilt u weten wat dit in uw situatie betekent? Bereken hier uw opbrengst.
Mwah, dit is alleen maar rekken van een systeem dat duidelijk niet (meer) zelfstandig kan bestaan. Oftewel zodra het rekken niet meer lukt, stort het des te harder in elkaar.quote:Zelfs ik word er bijna bullish van. Volgens mij zijn de overheid, de vastgoedsector en alles wat hier nog meer mee samenhangt inderdaad in staat om gewoon nét zo lang door te gaan met stimuleringsmaatregelen totdat de markt weer op gang komt. Goedschiks of kwaadschiks.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 23:00 schreef antonwachter het volgende:
Daar zit een hele vage verzekeringsmaatschappij http://www.na.nl achter, ben benieuwd wat het addertje onder het gras is.
quote:National Academic
Het Dordtse assuradeurenbedrijf National Academic is al sinds september actief op de radio met een door ambulancesirenes ondersteunde radioreclame. Daarin worden twee zinnen, die rekentechnisch niets met elkaar te maken hebben, gecombineerd. De eerste regel houdt in dat de particuliere ziektekostenverzekering in de afgelopen vijf jaren 64% duurder is geworden. Inhoudelijk van een andere orde is de tweede zin, waarin wordt gesteld dat je bij National Academic honderden euro's per jaar kunt besparen. Een taaltechnisch rare mix, maar waarschijnlijk zeer effectief.
Begin dit jaar kreeg National Academic indirecte steun via ouderwets simpel ogende, kleine advertenties van www.wegwijs.nl. Wegwijs is de periodieke uitgave van assurantiebemiddelingsbedrijf CAK, zuster van National Academic. Op de site kon je een simpele vergelijking maken van de gangbare polissen van "de tien meest in beeld zijnde verzekeraars van dit moment!". Daarin komt National Academic uiteraard sterk uit de bus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |